K čemu novorozenci potřebují mázek?

peter 30. 8. 2017 16:32
Tak nechat 10 dní mimino smrdět od maglajzu tak to je hnus
Akroš 30. 8. 2017 18:05
To jsou vymatlaný feministický krávy. Děco po porodu, může bejt i od hoven, když se u toho matka posere, nebo od krve, zbytku placenty a jiných sraček. Ale těm krávám se to prostě vymluvit nedá.
Bára 30. 8. 2017 18:15
Akroši jsi blb. Z Tvého příspěvku přímo čiší láska a něžnost.
Maja 31. 8. 2017 14:44
Akroši , je vidět, že jsi opravdu znalý problematiky mateřství a vztahu k dětem. A hlavně se o tom umíš hezky vyjadřovat. Opravdu jemnost sama. Já Tě mít doma, tak Ti nejdříve nacpu pupek něčím dobrým. Ale tím moje dobrotivost skončí, protože pak Ti tu sprostou hubu zalepím. Pak Ti zalepím i opačný konec a nechám působit přírodu. Pak možná, pokud nepukneš, trošku zažiješ co je porod. A věř mi, že se pak (jestli při tom nenatáhneš bačkory) budeš vyjadřovat jinak. Nesnáším takovéhle macho-blbečky! >
Nica 15. 2. 2018 10:11
První pán, je evidentně pouze neznalý a ačkoli o dané problematice neví nic, stejně má potřebu vyjádřit svůj názor... Druhý pán je už jinde. Evidentně zažil typický "komunistický" porod a moc lásky zřejmě také nepoznal. Už jen to, že se vyjadřuje o ženách/matkách jako o vypatlaných krávách, je smutné a vypovídá to také o úctě, kterou chová k matce vlastní. Já jsem velice ráda, že jsem tento komentář "potkala". Za prvé si vážím svého muže zase o něco víc, a za druhé vidím, jak přesně nechci, aby se kdy vyjadřoval můj syn. Přeji hezký den a lásku.
ellienka 30. 8. 2017 16:42
já myslela, že se ve většině českých porodnic novorozené děti pouze otírají, takže část mázku zůstává. Dělalo se to v některých už v 90. letech.
Nedy 30. 8. 2017 21:57
Mazek se vetsinou nechává dve hodiny po porodu a potom ae děťátko umyje. Pokud si rodiče přeji, nekoupe se klidne az do propuštění z porodnice. Ale mam zkušenost opačnou nez se píše v článku. Často mají děti podrážděnou kůži. Hlavne v koznich záhybech, podpaží, krk a podobně. Takze za mě nechat vstřebat mazek v prvnich dvou hodinách a přebytky umýt.
7

Horoskopy

Štír Pokud nastupujete do nového zaměstnání, hned na začátku se blýsknete. Až do poloviny měsíce můžete…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patricie, Oton

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné