Maminka.czmatka a dcera

Kabelka Chanel ještě před narozením a deka za desetitisíce: Matka zahrnuje svou dvouměsíční dceru luxusními značkami!

Andrea Machajdíková 10.  12.  2023
V šatníku má kousky od Diora, Versaceho i Burberry! Ne, není to seriálová Carrie ze Sexu ve městě, ale jen několikatýdenní holčička, kterou její matka zahrnuje luxusem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Malé Queenianě ještě nejsou ani dva měsíce a její šatník plný luxusních značek by jí mohla závidět leckterá hollywoodská celebrita. Její maminka Florentina Cunningham (27) totiž miluje luxus a rozhodla se, že ho dopřeje i své vysněné holčičce. Ta má necelé dva měsíce po narození oblečení a doplňky z dílny prestižních módních domů, jako jsou Dior, Versace, Dolce & Gabbana nebo třeba Burberry. Ve sbírce jí nechybí ani kabelka Chanel, kterou od své matky dostala ještě před narozením, nebo deka Hermès. 

Klepněte pro větší obrázek

"Lidé na sociálních sítích píšou, že svou dceru rozmazluji a že vypadá jako živá panenka. Nic si z toho nedělám. Bylo mým snem mít holčičku a vždycky jsem se těšila na to, jak ji zahrnu drahými dárky," vysvětluje Florentina, která své dceři také nechává šít oblečení na míru v Itálii. Kvůli takzvané gender reveal párty, kde se odhalovalo pohlaví jejího miminka, se prý celou dobu jen modlila, aby to byla právě holčička. 

Zlaté dudlíky, Barbie posetá diamanty, vlastní zoo nebo zábavní park za domem. Neuvěříte, jak žijí děti slavných celebrit!

Sedmadvacetiletá žena přiznala, že stylingem své dcery tráví opravdu hodně času a rozhodně její outfity řeší víc než ty své. "Už teď má lepší šatník než já," řekla britskému deníku Daily Mail. K Vánocům prý malá Queeniana dostane kabelku Louis Vuitton. 

Klepněte pro větší obrázek

Také pokojíček malé holčičky není jen tak ledajaký. Její matka ho připravovala už během těhotenství a pořídila do něj luxusní nábytek a nespočet drahých růžových doplňků. "Nemůžu se dočkat, až vyroste a budeme si spolu užívat všechny ty holčičí věci, jako jsou masáže a kosmetické procedury," prohlásila Florentina. 

VIDEO: Pyšná maminka Myslivcová: Za porod dostala tajemný dar! 

Témata: Děti, Rodina, Mateřství, Výchova, Matka, Dcera, Vánoce, matka a dcera, luxus, Dior, Itálie, šatník, Sex ve městě, Dolce & amp, Dolce, Chanel, Carrie, Daily mail, Deka, Myslivcová, Burberry, Holčička, Narození, Versace