Maminka.czZa zábavou

Kam na výlet? Za včelkou Májou a přáteli do nového zábavního parku!

redakce 27.  12.  2021
Zdroj: Majaland
Kam na výlet? Za včelkou Májou a přáteli do nového zábavního parku! | Zdroj: Majaland
Vánoční svátky jsou za námi a spolu s nimi i shon a napětí, jestli všechno vyjde podle plánu. Chtělo by to nějaké odreagování, při kterém se budete cítit jako v pohádce, říkáte si? Máme pro vás inspiraci na zábavu pro celou rodinu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vezměte své nejbližší na výlet do pohádkového světa včelky Máji, Vilíka a Vikinga Vika. V unikátním zábavním parku si užijete dvanáct tematických atrakcí pro malé i velké. Báječné občerstvení si vychutnáte v restauraci uvnitř obřího stromu a z obchůdku se spoustou hraček si domů odnesete oblíbené postavičky na památku. V Majalandu Praha si budete připadat jako v pohádce!

První zábavní park Majaland Praha u nás vyrostl v těsné blízkosti letiště, otevřel se 27. prosince a díky ploše téměř devět tisíc metrů čtverečních jde o vůbec největší krytý zábavní park s celoročním provozem v tuzemsku. To vše v duchu pohádkového dobrodružství s včelkou Májou, Vilíkem a Vikingem Vikem.

Mezi hlavními lákadly nechybí mezi nimi 220 metrů dlouhá horská dráha, na které se každou hodinu sveze až 550 lidí rychlostí 40 kilometrů v hodině, až deset metrů vysoké kolotoče, třiatřicetimetrová skluzavka, obří houpačky či autodrom. Těmito atrakcemi to ale rozhodně nekončí. 

„Majaland Praha je zábavní park se vším všudy. Vedle atrakcí proto nabídne třeba i dětské divadlo, hračkářství a restauraci. A také úplně fantastickou příležitost, jak oslavit narozeniny, uspořádat párty nebo si užít koncert dětských idolů,“ vysvětluje ředitel projektu Majaland Praha Otto Jerman.

Majaland Praha je součástí outletového a zábavního centra POP Airport, které najdete v blízkosti pražského ruzyňského letiště. Vydat se můžete i na unikátní expedici mezi velikány druhohor do Dinosauria Muzeum Prague, objevit krásu více než 200 ikonických automobilů a motocyklů v Classic Cars Gallery nebo si vychutnat oběd na zastřešené terase při sledování přistávajících letadel.

Témata: Kam s dětmi, Rodina, Tipy na výlet, Naše tipy, Za zábavou, Výlet, Kryt, Ruzyňské letiště, Včelka, Zábava, Pohádka, Vánoční svátek, Ott, Zábavní park, Dinosauria Muzeum Prague, Inspirace, Vilík, Praha
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Otazníky kolem nošení miminek v šátku: Kdy začít a jestli vůbec?
Langrová Hana
Časopis Maminka
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let
Formánková Simona
Galerie
Adoptovala tři děti, aby si splnila sen o velké rodině. Co o nich potom zjistila, je k neuvěření!
Formánková Simona
Příběhy
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
RETRO: Proč byly děti z osmdesátek odolnější než ty dnešní? Některé fotky současné rodiče přímo vyděsí!
Víchová Tereza
Retro