Kam s dětmi? Na odpoledne, na víkend, na dovolenou?

Hledáte místo, kde o dětech nebudete celý den vědět? Rádi bychom Vám představili sportovně rekreační areál a camping, jen kousek pod Prahou, speciálně zaměřený zejména na rodiny s malými dětmi. Ideální i pro víkendový pobyt několika rodin s dětmi najednou.
Komerční článek
20. 5. 2015

V areálu mohou děti volně využít dvě velká moderní dětská hřiště, zaskákat si na velkých trampolínách, projet se na 30 m dlouhé lanovce, na šlapacích autech, nebo si postavit hrad z dřevěných kostek. Malým dětem je pak k dispozici a jako zázemí i pro horší počasí dobře poslouží velká krytá herna s množstvím hraček, včetně dřevěné vláčkodráhy. Nejen starší děti pak jistě ocení možnost zahrát si ping-pong, stolní fotbal, nebo minigolf s výměnnými překážkami.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Dále je k dispozici hřiště na volejbal, nebo malou kopanou. Nezapomnělo se ani na možnosti koupání- naleznete zde hned 2 bazény: venkovní (9x15 m) a vnitřní relax bazén (4x10 m s protiproudem a masážní lavicí) s vodou nahřátou na 30oC . Ve společenské místnosti pak zase naleznete biliard nebo Yagopool a simulátor jízdy obytným autem.  Večer pak můžete posedět v restauraci, nebo si opéct buřty u společného táboráku.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud nechcete trávit čas jen v areálu, v okolí lze navštívit Průhonický park, dendrologickou zahradu, nebo Aquapalace v Čestlicích (10 km). Dále pak např. zámek Konopiště (24 km), hrad Karlštějn (22 km) nebo Koněpruské jeskyně(24 km), …

Pokud budete chtít zatím využít areál jen na jednodenní návštěvu (nelze v době hlavních prázdnin, kdy je areál jen pro ubytované), můžete přijet autem, nebo také autobusem 341 z Prahy Modřan. Autobusová zastávka je přímo u areálu!

Pokud chcete využít vše co se nabízí, můžete zde samozřejmě i přespat ve svém stanu, karavanu, nebo obytném voze. K ubytování můžete využít i plně vybavené mobilní domy ve dvou kategoriích (economy nebo luxus)

Přesvědčte se sami, co vše rekreační areál nabízí na internetových stránkách. Naleznete zde kromě rozsáhlé fotogalerie a videa i virtuální prohlídku areálu, letecké snímky a mnoho záběrů z webových kamer a komentáře v knize návštěv. Nejlepší je ale samozřejmě vše vidět sami a přesvědčit se na vlastní oči!

Areál je otevřen vždy od konce dubna do poloviny září. Podívejte se na podrobný popis, jak se k nám dostanete.

Camping Oase Praha, info@CampingOase.cz, tel: 241 932 044

Mohlo by vás zajímat
Dej ten palec z pusy ven! Čtyřicet procent dětí nosí rovnátka kvůli cucání palce
Podzimní tvoření: Vytvořte si s dětmi tato roztomilá zvířátka z kaštanů
Maminky, pečujte poctivě o svou i dětskou pokožku
Reflux: Ublinkávání, které vás může vyděsit, často samo odezní

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu