Kam s dětmi na výlet II - Jižní Morava

Bella 14. 6. 2015 19:11
Výborný článok, skvelé typy na výlet. Určite by som vzala deti na ekofarmu, podporujem regionalne polonohspodarstvo a chovatelstvo, je to podla mna jedina možnost, ak nechceme, aby si naše deti mysleli, že ovocie a zelenina rastie v tescu a mäso pochádza z krabičky z pultu v obchode. Máme v pláne zase navštíviť Brno, žije tam moja najlepšia kamoška, takže sa tam vždy radi vraciame, obľúbili sme si hotel International, ktorý nikdy nesklame :) Určite spolu zájdeme aj s deťmi na výletíky :) Zaujala ma aj lamia farma, tú by som si rada pozrela :)
Liba 30. 7. 2015 21:15
Náš výlet začal v Brně, kde manžel byl na několika konferencích v hotelu International. Já s dětmi jsem si byla prohlédnout památky v Brně + nakoupit nějaké to oblečení a školní potřeby. V pátek už měl volno, takže jsme byli i v aqulandii a bylo tam úplně super :) Možná někdy jindy znovu rozšíříme výlety do více míst, ale to si musím nejprve dodělat řidičák, abych si mohla vzít manželovo auto a jet s dětmi na výletík , zatímco on bude muset bohužel pracovat.
Marcela 22. 9. 2015 19:42
Wau, závidím :) Manžel jde bohužel také na konferenci nějakou do Brna a měl by přespat v tom hotelu International. Nejhorší je, že jde ten prodloužený víkend :( takže stále přemýšlím, jestli mám jít s ním nebo mám jít k rodičům s dětmi. Viděla jsem, že mají mít nyní v Brně slavnosti piva a poté jídla, když tam půjde manžel, takže možná by jsme se dali přemluvit. Nevíte ještě o nějakém jiném zajímavém programu pro děti v Brně během toho víkendu 25. - 28. 9.?
klik.seem 22. 8. 2015 10:17
Zajímavé místa na výlet jsou třeba aquapark v Uhřicích, nebo papoušcí ZOO v Bošovicích či Jalový dvůr. Jinak dobrá stránka s tipy a radami na výlet je www.politavi.cz.
Alice 8. 9. 2015 20:36
Opravdu zajímavé :) a děkuji za nápady :) Také jsem přemýšlela nad nějakým aqualandem a nakonec jsme se rozhodli díky voucherům :) uděláme si malou zastávku v Brně. Dcera nás chce pozvat na oběd do vychytaného hotelu international, kde měla nějakou konferenci či školení a říkala, že tam dobře vaří a že se nám tam bude líbit. Je už vdaná, takže do aqualandu půjdeme my její rodiče, dcera se zetěm a vnučkou :)
Dita 8. 2. 2016 20:07
Maminky, víte o nějaké akci pro děti, co by byla teď někdy? Chceme dětem udělat nějaký výlet, ale nic ná nenapadá, tak doma furt přemýšlíme co pro ně vymyslet. Už je jim to doma dlouhé. Potřebujou ven.
Božena 11. 2. 2016 12:57
To mi povídej,taky už doma vymýšlím kde co. Už aby bylo hezky a mohli jsme jít ven. Sáňkovat se taky nedá, tak je to o ničem. Ale teď se chystáme s malou na výstavu. je to jako lesní království, interaktivní výstava o lese a jeho obyvatelích. Prý půjde u každého exponátu přehrát zvuk, tak že bysme se o tom i něco dozvěděli. Myslím že by to mohlo mít úspěch.
Dita 16. 2. 2016 10:21
Můžu tě poprosit o info, kde to je? O tom vůbec nevím? Kdyžtak kde se dají sehnat lístky nebo jestli tam můžeme přijet jen tak a koupit je na místě.
Vladka 31. 3. 2016 13:31
je pravda ze to westernove mestecko je skvele a uzili jsme si to tam vsichni dospeli i deti!
Kubinos 23. 7. 2016 01:25
Ahoj, vím, že téma je Jižní Morava, přesto doporučím jako výletní cíl ZOO Olomouc, která je sice trochu dál, ale přesto má svoje kouzlo a určitě má co nabídnout.
Happy Family 23. 10. 2016 20:28
Pro inspiraci, výlety s dětmi na Youtube:
https://youtu.be/7CNnGc3sap8...
Jana Neradilová 20. 6. 2019 22:09
V létě jsou super výlety na Vranovskou pláž https://pohadkova-rise.cz/zazijte-leto-moravskem-jadranu/ Rozhodně doporučuji :) Jezdíme tam skoro od dětsví.
Jana Neradilová 17. 7. 2019 10:47
Práci s vypisováním si trošku ulehčím a přidám odkaz https://pohadkova-rise.cz/kam-na-vylet-s-detmi/ :) Jsou tam vypsány atrakce, zoo a také zámky .
Blanča 13. 6. 2020 19:57
My máme jižní Moravu relativně projetou a je tam toho tolik, že člověk neví, co dřív . Pár našich tipů jsem sepsala tady - https://smilingway.cz/jizni-morava/.
14

Horoskopy

Lev Neděle bude náročná v oblasti vztahů i financí. Máte pocit, že vám příbuzní nedůvěřují. Naopak oni jsou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Silvie, Sylva, Sylvie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné