Maminka.czTěhotenství

Kateřina Kristelová: „Růst zoubků se prostě musí přežít“

LH 25.  4.  2012
Kateřina Kristelová: „Růst zoubků se prostě musí přežít“
Řešíte právě teď problémy s prvními zoubky svých mrňousků nebo lomíte rukama nad prvními kazy školkařů? Pak vás možná potěší, že stejné starosti mají i celebrití maminky a tatínkové.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Slavní-neslavní, pokud jde o děti, jsme všichni na stejné lodi. Jak tedy prožívali první zoubky svých ratolestí Petr Vágner, Katka Kristelová nebo Míša Nosková, se dozvíte ve videu BABY televize natočené právě na akci zaměřené na zoubky a probatikum, které zabraňuje vzniku zubního kazu a plaku.

Míša Nosková snášela prořezávání zubů své dcerky poměrně v klidu. „My jsme si dokonce u některých zubů ani nevšimli, že jí vyrostly…“ svěřila se se smíchem.

ZatoKateřina Kristelová si užila své. „Každá máma ví, že prořezávání stoliček je to nejhorší“ zhodnotila situaci. Přesto bere věc s nadhledem a raději si v noci přivstane, než by sahala po tišících lécích.

Petr Vágner si pochvaloval růst zoubků u své dcery. Se synem to mají prý trochu obtížnější: „Nejdřív mu vyrostly dva zuby dole – takový zajda to byl... A potom postupně další nahoře. Ale ani to moc neořval,“ směje se nakonec.

Se správným růstem zubů úzce souvisí také oblíbený dětský návyk na dudlík. Ten dokáže nadělat pořádnou paseku, obzvláště když se nedaří zlozvyk opustit. Maminky, jejichž děti kouzlo dudlíku vůbec neobjevily, ušetří spoustu křiku, kterým se obvykle malí závisláci své hračky dožadují. Jak s dudlíkem bojují slavné maminky se dozvíte v již zmíněném videu.

Vyskytly se probl�my při přehr�v�n� videa.
Aktualizujte si, pros�m, V�š Adobe Flash Player.

Témata: Těhotenství, Porod, Novorozenec, Děti, Kojenec, Slavní rodiče, Předškolák, Školák, Batole, Kateřina Kristelová, Kate, Porod znovu, Míša Nosková, Růst, Kat, Kris, Krist, Petr Vágner, Stream
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy