Maminka.czTěhotenství

Kateřina Kristelová: „Růst zoubků se prostě musí přežít“

Řešíte právě teď problémy s prvními zoubky svých mrňousků nebo lomíte rukama nad prvními kazy školkařů? Pak vás možná potěší, že stejné starosti mají i celebrití maminky a tatínkové.
25. 4. 2012
Kateřina Kristelová: „Růst zoubků se prostě musí přežít“

Slavní-neslavní, pokud jde o děti, jsme všichni na stejné lodi. Jak tedy prožívali první zoubky svých ratolestí Petr Vágner, Katka Kristelová nebo Míša Nosková, se dozvíte ve videu BABY televize natočené právě na akci zaměřené na zoubky a probatikum, které zabraňuje vzniku zubního kazu a plaku.

Míša Nosková snášela prořezávání zubů své dcerky poměrně v klidu. „My jsme si dokonce u některých zubů ani nevšimli, že jí vyrostly…“ svěřila se se smíchem.

ZatoKateřina Kristelová si užila své. „Každá máma ví, že prořezávání stoliček je to nejhorší“ zhodnotila situaci. Přesto bere věc s nadhledem a raději si v noci přivstane, než by sahala po tišících lécích.

Petr Vágner si pochvaloval růst zoubků u své dcery. Se synem to mají prý trochu obtížnější: „Nejdřív mu vyrostly dva zuby dole – takový zajda to byl... A potom postupně další nahoře. Ale ani to moc neořval,“ směje se nakonec.

Se správným růstem zubů úzce souvisí také oblíbený dětský návyk na dudlík. Ten dokáže nadělat pořádnou paseku, obzvláště když se nedaří zlozvyk opustit. Maminky, jejichž děti kouzlo dudlíku vůbec neobjevily, ušetří spoustu křiku, kterým se obvykle malí závisláci své hračky dožadují. Jak s dudlíkem bojují slavné maminky se dozvíte v již zmíněném videu.

Vyskytly se probl�my při přehr�v�n� videa.
Aktualizujte si, pros�m, V�š Adobe Flash Player.

Témata: Děti, Těhotenství, Kojenec, Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Batole, Předškolák, Školák, Růst, Kate, Kateřina Kristelová
Mohlo by vás zajímat
Tyto zdravé vánoční recepty si děti zamilují. Vyzkoušejte perníčky nebo kokosové kuličky
Porod syna byl můj nejsilnější zážitek v životě, říká zpěvák Jan Smigmator
Proč nemůžeme rodit doma? A co vlastně chtějí domorodičky?
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu