Maminka.czSlavné maminky

Katy Perry a Orlando Bloom poprvé oficiálně ukázali dceru na veřejnosti! Zatančila na mámině koncertě!

Andrea Machajdíková 14.  11.  2023
Zpěvačka Katy Perry (39) a herec Orlando Bloom (46) si od narození dcery Daisy Dove (3) pečlivě střeží své soukromí. Před pár dny poprvé oficiálně představili svou dceru veřejnosti, a to hned na zpěvaččině koncertě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Zpěvačka Katy Perry vystoupila v rámci svého turné s názvem Play v Las Vegas a diváci, kteří na koncert dorazili, si vysloužili ještě speciální bonus. V hledišti totiž byl nejen zpěvaččin snoubenec Orlando Bloom, ale také tříletá dcera, kterou slavný pár před veřejností spíše ukrývá. Katy Perry se zrovna chystala zpívat notoricky známou písničku Hot'n'Cold, ale na malou chvíli se zastavila a poslala vzkaz směrem k publiku. "Daisy, moc tě miluji. Jsi můj nejlepší přítel. Jsem tak ráda, že jsi tady." Na velké obrazovce se pak objevila malinká blonďatá holčička v červenobílých puntíkatých šatech a se zvukotěsnými sluchátky. 

Zpěvačka poslala vzkaz i svému snoubenci, kterému děkovala za to, jaký je úžasný otec a partner, který ji ve všem podporuje. Pak také dodala, že svou koncertní show začala plánovat po narození dcery, takže je to vlastně taková oslava života, která nám má připomenout, že kdybychom se dívali na svět očima dítěte, byli bychom svobodní a mnohem šťastnější. "Když jsem Daisy poprvé spatřila, bylo to, jako kdyby se všechna láska světa nahromadila na jedno místo. Moje dcera mě uzdravila a taky mi ukázala, jak si znovu hrát a radovat se," řekla s dojetím Katy Perry. 

Během koncertu jeden z fanoušků zachytil moment, kdy Orlando Bloom s dcerou v náručí tančí v publiku na písničku Chained to the Rhythm. 

Od té doby, co se Katy Perry stala maminkou, si získala ještě mnohem více fanoušků. Sama totiž otevřeně přiznala, že pro svou dceru je ochotná obětovat cokoliv. Na rozdíl od jiných slavných matek se třeba místo dření v posilovně rozhodla, že bude mnohem více trávit čas se svou dcerou a snoubencem, a to i s pár kily navíc. V jedné show zpěvačka prozradila, že už dávno není žádná popová hvězda, protože neřeší holení nohou, doma má nepořádek a spíše než popovou divu připomíná zombie. My si to teda rozhodně nemyslíme. 

Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!

VIDEO: Katy Perry v roce 2021 na Met Gala v New Yorku

Témata: Slavné maminky, Slavní tatínci, Slavné páry, Dcera, Herec, zpěvačka, matka a dcera, Orlando Bloom, Katy Perry, Daisy, Las Vegas, koncert, Met Gala, New York, Veřejnost, Narození, Play, Daisy Dov, Narození dcery