Maminka.czMaminka roku 2021

Každý rok si říkám, že to nemůže být silnější, ale vždy mě to něčím překvapí, říká Tamara Klusová o projektu Maminka roku

Simona Formánková 2.  10.  2021
Vyhlášení letošního ročníku projektu Maminka roku se nezadržitelně blíží. Již 21.10. se dozvíme, která z maminek si odnese titul absolutní vítězky. Patronka kategorie Maminka hrdinka Tamara Klusová je s projektem spjatá již od samého začátku. Jak vzpomíná na minulý ročník? Co ji čeká v soutěži letos?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Projekt Maminka roku už snad nemusíme ani představovat. Již počtvrté bude odborná porota spolu s VIP patronkami vybírat, která z devíti finalistek si odnese titul ve třech daných kategoriích. Kategorie Maminka blogerka se letos ujala zpěvačka Míša Tomešová, v kategorii Maminka podnikatelka bude svoji favoritku pečlivě vybírat zpěvačka Ewa Farna a kategorii Maminka hrdinka si letos pod svá křídla vzala Tamara Klusová.

Podívejte se na video, ve kterém Tamara Klusová zavzpomínala na finálový večer loňského vyhlášení projektu Maminka roku. Rozhovory s ostatními patronkami a finalistkami letošního ročníku si můžete přečíst v říjnovém vydání časopisu Maminka. Toto číslo můžete stále zakoupit na stáncích případně on-line na ikiosek.cz, rohlik.cz nebo kosik.cz.  Součástí časopisu jsou navíc slevové kupóny, které můžete uplatnit ve dnech od 7. do 10. 10. při Nákupech s Maminkou.

Témata: Video, projekt, Maminka hrdinka, Maminka blogerka, Tamara Klusová, Maminka podnikatelka, Maminka roku 2021, Patronka, Síl, Letošní ročník, Ewa Farna, Ročník, Míša Tomešová, Maminka, Soutěž, Kategorie