Maminka.czPodcasty

Kde brát energii, která vám právě došla? Poslechněte si náš podcast

redakce 21.  5.  2020
Jsme na tom asi všechny podobně. Karanténa zamávala s naší psychikou i fyzickou kondicí, chybí nám energie. Klára Tuzarová, ajurvédská poradkyně terapeutického centra Namao, v rozhovoru s naší redaktorkou Terezou Víchovou poradí, jak z toho ven.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Klára Tuzarová, ajurvédská poradkyně terapeutického centra Namao, pro nás měla konkrétní tipy.

Co všechno stojí za to udělat, aby se vám vrátila energie? Poslechněte si náš podcast, stačí kliknout na bílou šipku.

00:00:0000:00:00

Ani máma, která má už týdny doma děti a k tomu svou práci a provoz celé domácnosti, se podle ní hlavně nesmí odbývat v jídle. Absolutně zásadní je oběd, který ale nemusí být nic složitého – připravíte si ho za pár minut z teplé zeleniny. Obědový čas pro sebe si ale udržte v běhu dne zuby nehty, protože vytváří energii pro celé naše fungování, doporučuje.

I ty, které běžně necvičí jógu, by měly vyzkoušet Pozdrav Měsíci – je jednoduchý a dá se skvěle využít i pro chvíle, kdy máme pocit, že na nás všechno padá.

A aspoň deset minut v přírodě umí zázraky – teď je totiž nejzelenější a to zklidňuje samo o sobě. Uděláme něco pro tělo i duši a můžeme se postupně učit i počítat nádechy a výdechy . Všechno podstatné se dozvíte v novém podcastu.

Porody v době koronaviru: Nejhorší je za námi! Poslechněte si rozhovor s porodníkem
Podcast s Nikol Moravcovou: Co se naučila v karanténě?
Témata: Podcasty, Poradkyně, Terapeutické centrum, Podcast, PRÁV, Karanténa, Fyzická kondice, Energie, Tereza Víchová, Redaktorka
Mohlo by vás zajímat