Maminka.czKam s dětmi

Kde se zabavíte? S dětmi i bez nich?

Podle všech předpovědí nás čeká krásný víkend. Užijte si ho společně celá rodina. A jedno, zda vyrazíte na nějakou naši akci nebo strávíte den jen u vody.
24. 6. 2016
Kde se zabavíte? S dětmi i bez nich?

Pojď ven s maminkou

Spoustu zábavy si celá užije v neděli v Centrálním parku na Pankráci. Sluníčko, Mateřídouška a Maminka zvou na bezva rodinnou akci Pojď ven s maminkou. 

Děti čeká spousta zábavných soutěží a her. Pro prvních 50 příchozích dětských návštěvníků, kteří dorazí na 13 hod. k hlavnímu pódiu, čeká odměna v podobě dětské knížky. Vstup na akci je bezplatný. 

Reebok Fitness Sensation

V pražském Sasazu se už tento pátek a sobotu vystřídají české a světové lektorské špičky v oblasti jógy, fitnessu, CrossFitu, MMA a tance a dalších oblíbených pohybových aktivit. Za doprovodu DJ’s a živé hudby si návštěvníci festivalu užijí tři oddělené programy Fitness Party Hard, Yoga Sensation a Yoga Party Night. První ročník REEBOK FITNESS SENSATION je největším fitness festivalem ve střední Evropě.

Po celodenní józe se dveře Sasazu nachvilku zavřou a otevřou se ve 20:00, kdy startuje další, pro  Česko netradiční formát, Yoga Party Night. Ta zkombinuje DJ’s, taneční párty, živou hudbu, tanec, cvičení i meditaci. Taková afterpárty tady opravdu ještě nikdy nebyla!

Po celou sobotu bude také otevřena venkovní Reebok Free Gym, kde se mohou zacvičit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci. Jsou plánované speciální tréninky, které povede např. Zdeněk Weig - průkopník CrossFitu v České republice,  nebo slavný americký trenér Joey Scafidi. Nebudou ale chybět ani taneční, fitness nebo funkční tréninky.

Moderátor celé akce je Tomáš Touha, který spolu s Hankou Mašlíkovou, provede návštěvníky celou touto velkou fitness senzací. Mezi 

Cesta za snem v Jablonci

Nikdo, kdo má rád sport nemůže v sobotu chybět na ČEZ Handy Kvadriatlonu v okolí přehrady v Jablonci nad Nisou. Smíšené dvojice budou soutěžit ve čtyřech disciplínách (kolo, střelba, kanoe a plavání), ale cílem nejsou sportovní výsledky ale zábava pro všechny, kteří mají rádi pohyb. Mezi přihlášenými týmy jsou i biatlonisti z Nagana 98. 

Pro děti je po ukončení hlavního kvadriatlonu připraven Mini kvadriatlon. Ale zabaví se i během sledování hlavního závodu. Připraven je pro ně skákací hrad, dětská lezecká stěna, trampolíny, elektronická střelnice a mnoho dalšího.

Začíná se v 11:00 hodin

Více informací: www.cestazasnem.cz 

Bosá stezka

V neděli se v parku Maxe van der Stoela na jižním cípu u ulice Hládkov na Praze 6 otvírá bosá stezka. Bohatý program začíná už ve dvě hodiny odpoledne. program:

  • 14:00 začátek programu
  • 14:15 slavnostní otevření a křest nové hmatové stezky
  • 15:00 bosá vycházka po parku se zakladatelem Turistika naboso p. Igorem Sloukou
  • 16:00 bosý výběh a klinika zdravého pohybu s lektorem přirozeného běhu Petrem Mühlhansem a zakladatelem obchodu naboso
  • 18:00 konec programu

V průběhu celého dne si dále budete moci zdarma vyzkoušet dílnu pro bosé nohy, bosé hry, chůzi po střepech - glasswalking s p. Davidem Mrhačem zakladatelem Bosá turistika. Bude možnost si vyzkoušet i bosé boty různých značek z naboso i Freebody leguano bosá chůze, popovídat si o výhodách chůze naboso s fyzioterapeutkou a odborníky apod. V parku je dětské hřiště i zajímavé vodní atrakce a cvičební prvky, kde si ukážeme i jak procvičovat naše nohy.

IQlandia pouze pro rodiče

Tentokrát nechte děti doma a vyrazte si jen ve dvou ve středu 29. června na party plnou experimentů Late night! Startuje se v 18:00. Návštěvníky čeká welcome drink, ochutnávka makromolekulárního baru – alkoholové želé panáky, zmrzlina z piva či kaviár, ukázka tance blesků v rámci show s Teslovým transformátorem nebo třeba Hvězdný kolotoč, na kterém si vyzkoušíte, jak se cítí kosmonauti při zátěžovém výcviku.

Další informace: www.iqlandia.cz

Za vysvědčení do Hamleys 

30. června můžete s dětmi vyrazit oslavit vysvědčení do největšího hračkářství ve střední Evropě - Hamleys. Pro děti je připraven bohatý program v prostředí hraček a spousty atrakcí. Děti se vyřádí na benátském kolotoči, obří skluzavce, se závodními autíčky… ale také se něco naučí o fyzikálních vlastnostech vody a světla.

Kromě zábavných demonstrátorů, kteří umně předvádějí vybrané hračky, se budou vašim dětem věnovat také oživlé hračky a pohádkové bytosti v nadživotní velikosti. Každou celou hodinu si můžete užít jejich průvod s hudebním doprovodem, zakončený setkáním s dětmi uvnitř Hamleys – skvělá příležitost pořídit krásné společné fotky jako památku.

Děti se navíc mohou těšit na rozšířenou prezentaci kouzelnických pomůcek Marvins Magic a kreativních hraček Hamleys – třeba Kouzelných fixů a Magické kreslicí tabule. Holčičky pak zajisté potěší možnost nechat si vyrobit náhrdelník se svým jménem.

Báječné je, že pro vás, rodiče a prarodiče, nabízí Hamleys Praha také příležitost oddechu. Vyzkoušejte excelentní kávu a třeba i něco sladkého v pohodlném Njoy café v prvním patře.

Adresa: Na příkopě 14, Praha 1. www.hamleys.cz

 

Témata: Kam s dětmi, Dovolená s dětmi, Lezecká stěna, Kreativní hra, Mateřídouška, Dětský návštěvník, První ročník, Bosá chůze, Bosá turistika, Hamleys, Fyzikální vlastnost, Pankrác, Bohatý program, Náhrdelník, Klinika
Mohlo by vás zajímat
Seznamte se s holčičkou, která od narození diktuje módní trendy na Instagramu
Nenechte očkovat dvě vakcíny najednou. Znáte pravidla bezpečného očkování?
Deset rizikových skupin žen, kterým hrozí předčasný porod. Nepatříte mezi ně?
5 čajů, které mohou pít i ti nejmenší

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu