Maminka.czKam s dětmi

Kde si užijete pohodové dny?

Hledáte program na příští dny? Máme tu pro vás pár tipů. A o víkendu můžete vyrazit třeba pouštět draky nebo do lampionového průvodu.
6. 11. 2015
Kde si užijete pohodové dny?

Za Igráčkem do Domažlic

Od 12. listopadu 2015 do 15. ledna 2016 můžete v Muzeu Chodska v Chodském hradě v Domažlicích navštívit putovní výstavu Fenomén IGRÁČEK. 

Vedle původních igráčků ze 70. a 80. let budou k vidění i nové figurky s moderními prvky a doplňky. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na netradiční vize designérů nebo zajímavosti z výroby figurky. Připravena je i soutěž o hodnotné ceny. Ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně výstavu připravila společnost EFKO. 

Ostrava v Praze zve do divadla

Do pražského divadla v Celetné si 8. listopadu můžete před obědem (10:30) zajít na rozpustilou pohádku o nenasydném vlkovi a naivním zajíčkovi, z nichž se navzdory všem předpokladům stanou přátelé. 

Představení probíhá v rámci festivalu Ostrava v Praze

Za kočičkami do botanické zahrady

V sobotu 14. 11. můžete v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK (Na Slupi 16, Praha 2) navštívit 17. ročník celostátní umisťovací výstavy koček bez domova. 

Čtyřlístek slaví 600. číslo

V pátek 13. listopadu vás v divadle Metro v Praze od 17:00 čeká představení Čtyřlístek v pohádce. Součástí akce bude i křest jubilejního dvojčísla za účasti autora Jaroslava Němečka. Každý malý host dostane časopis zdarma.   

Akce je součástí nového projektu galerie GUD - GUDivadlo. Na stejných stránkách najdete informace i o dalším programu. 

Měsíc naplno v akci

Čtvrtý ročník akce Měsíc naplno od Nestlé odstartoval už 2. listopadu! Zájemci si užijí celý leden 2016 sportování zadarmo s kartou MultiSport. Akce Měsíc naplno startuje už počtvrté. Měsíc naplno vychází vstříc všem, kteří mají problém se k pohybovým aktivitám odhodlat.

S kartou MultiSport mohou uživatelé hned po vánočních svátcích začít s pohybem. Platí po celý leden v téměř 800 sportovištích po celé České republice! V nabídce je tak velmi pestrá škála aktivit, mezi kterými nechybí tanec, posilování, bojová umění, plavání či horolezectví.

Do akce je možné zapojit se v celém jejím průběhu, tedy od 2. do 29. listopadu 2015. Čtenářům stačí zaregistrovat se na stránkách www.plusprovas.cz a správně odpovědět na denní a týdenní otázku. Vyhrát může každý týden až 70 výherců, celkem se během akce Měsíc naplno rozdá až 280 karet MultiSport.

Kompletní pravidla akce Měsíc naplno i další zajímavé informace o vyváženém životním stylu lze najít na výše uvedených stránkách.

Dětská planeta

Od 13. do 15. listopadu můžete na Výstavišti v pražských Holešovicích navštívit Veletrh hraček, her a dětských potřeb - Dětská planeta. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.

Souběžně bude probíhat také Veletrh herních konzolí a počítačových her pod názvem HRAY! EXPO zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Rozhodně nebude opět chybět grand finále soutěže v PC hrách. 

Rodina odvedle

Chcete poznat zvyky z jiné kultury? Můžete se ještě stále přihlásit do projektu Rodina odvedle. V jeho rámci můžete 22. listopadu usednout k obědu s návštěvou z jiné země.

Společná nedělní setkání, probíhá vždy u jedné z dvojic rodin, kdy u sebe doma připraví oběd na, který pozve druhou rodinu a sehraje tak roli hostitele. Všechna setkání se uskuteční po celém území ČR ve stejný den a stejnou hodinu, v neděli 22. listopadu 2015 ve 13 hodin.

Rodina Odvedle

Chcete poznat zvyky z jiné kultury? Můžete se ještě stále přihlásit do projektu Rodina odvedle. V jeho rámci můžete 22. listopadu usednout k obědu s návštěvou z jiné země.

Společná nedělní setkání, probíhá vždy u jedné z dvojic rodin, kdy u sebe doma připraví oběd na, který pozve druhou rodinu a sehraje tak roli hostitele. Všechna setkání se uskuteční po celém území ČR ve stejný den a stejnou hodinu, v neděli 22. listopadu 2015 ve 13 hodin.

Rodina Odvedle představuje jedinečnou příležitost potkat zajímavé lidi, poznat jejich osudy, tradice a kulturu. Od vzniku projektu usedlo ke společným obědům již 1232 rodin. Více jak polovina rodin jsou stále v kontaktu.  Což dokazuje, že projekt, který pořádá organizace Slovo21, je úspěšný.

Témata: Kam s dětmi, Ostrava, Stejný den, Uživatelé, Nestlé, Čtvrtý ročník, Kočička
Mohlo by vás zajímat
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?
V této lesní školce klasické hračky nenajdete, děti si je totiž musí vyrobit samy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu