Maminka.czKam s dětmi

Kde si užijete pohodové dny?

6. 11. 2015
Kde si užijete pohodové dny?
Hledáte program na příští dny? Máme tu pro vás pár tipů. A o víkendu můžete vyrazit třeba pouštět draky nebo do lampionového průvodu.

Za Igráčkem do Domažlic

Od 12. listopadu 2015 do 15. ledna 2016 můžete v Muzeu Chodska v Chodském hradě v Domažlicích navštívit putovní výstavu Fenomén IGRÁČEK. 

Vedle původních igráčků ze 70. a 80. let budou k vidění i nové figurky s moderními prvky a doplňky. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na netradiční vize designérů nebo zajímavosti z výroby figurky. Připravena je i soutěž o hodnotné ceny. Ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně výstavu připravila společnost EFKO. 

Ostrava v Praze zve do divadla

Do pražského divadla v Celetné si 8. listopadu můžete před obědem (10:30) zajít na rozpustilou pohádku o nenasydném vlkovi a naivním zajíčkovi, z nichž se navzdory všem předpokladům stanou přátelé. 

Představení probíhá v rámci festivalu Ostrava v Praze

Za kočičkami do botanické zahrady

V sobotu 14. 11. můžete v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty UK (Na Slupi 16, Praha 2) navštívit 17. ročník celostátní umisťovací výstavy koček bez domova. 

Čtyřlístek slaví 600. číslo

V pátek 13. listopadu vás v divadle Metro v Praze od 17:00 čeká představení Čtyřlístek v pohádce. Součástí akce bude i křest jubilejního dvojčísla za účasti autora Jaroslava Němečka. Každý malý host dostane časopis zdarma.   

Akce je součástí nového projektu galerie GUD - GUDivadlo. Na stejných stránkách najdete informace i o dalším programu. 

Měsíc naplno v akci

Čtvrtý ročník akce Měsíc naplno od Nestlé odstartoval už 2. listopadu! Zájemci si užijí celý leden 2016 sportování zadarmo s kartou MultiSport. Akce Měsíc naplno startuje už počtvrté. Měsíc naplno vychází vstříc všem, kteří mají problém se k pohybovým aktivitám odhodlat.

S kartou MultiSport mohou uživatelé hned po vánočních svátcích začít s pohybem. Platí po celý leden v téměř 800 sportovištích po celé České republice! V nabídce je tak velmi pestrá škála aktivit, mezi kterými nechybí tanec, posilování, bojová umění, plavání či horolezectví.

Do akce je možné zapojit se v celém jejím průběhu, tedy od 2. do 29. listopadu 2015. Čtenářům stačí zaregistrovat se na stránkách www.plusprovas.cz a správně odpovědět na denní a týdenní otázku. Vyhrát může každý týden až 70 výherců, celkem se během akce Měsíc naplno rozdá až 280 karet MultiSport.

Kompletní pravidla akce Měsíc naplno i další zajímavé informace o vyváženém životním stylu lze najít na výše uvedených stránkách.

Dětská planeta

Od 13. do 15. listopadu můžete na Výstavišti v pražských Holešovicích navštívit Veletrh hraček, her a dětských potřeb - Dětská planeta. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.

Souběžně bude probíhat také Veletrh herních konzolí a počítačových her pod názvem HRAY! EXPO zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Rozhodně nebude opět chybět grand finále soutěže v PC hrách. 

Rodina odvedle

Chcete poznat zvyky z jiné kultury? Můžete se ještě stále přihlásit do projektu Rodina odvedle. V jeho rámci můžete 22. listopadu usednout k obědu s návštěvou z jiné země.

Společná nedělní setkání, probíhá vždy u jedné z dvojic rodin, kdy u sebe doma připraví oběd na, který pozve druhou rodinu a sehraje tak roli hostitele. Všechna setkání se uskuteční po celém území ČR ve stejný den a stejnou hodinu, v neděli 22. listopadu 2015 ve 13 hodin.

Rodina Odvedle

Chcete poznat zvyky z jiné kultury? Můžete se ještě stále přihlásit do projektu Rodina odvedle. V jeho rámci můžete 22. listopadu usednout k obědu s návštěvou z jiné země.

Společná nedělní setkání, probíhá vždy u jedné z dvojic rodin, kdy u sebe doma připraví oběd na, který pozve druhou rodinu a sehraje tak roli hostitele. Všechna setkání se uskuteční po celém území ČR ve stejný den a stejnou hodinu, v neděli 22. listopadu 2015 ve 13 hodin.

Rodina Odvedle představuje jedinečnou příležitost potkat zajímavé lidi, poznat jejich osudy, tradice a kulturu. Od vzniku projektu usedlo ke společným obědům již 1232 rodin. Více jak polovina rodin jsou stále v kontaktu.  Což dokazuje, že projekt, který pořádá organizace Slovo21, je úspěšný.

Sourozenecké předplatné - únor 2020
Témata: Kam s dětmi, Vize, Stejný den, Koček, Finále soutěže, Malý host, Společný oběd, Nestlé, Fenomén Igráček, Čtyřlístek, Uživatelé, Ostrava, Kočička, Čtvrtý ročník

Mohlo by vás zajímat
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Říkají jí Mauglí. Přežila v sibiřské divočině. Teď vyhrála soutěž krásy
Nechali se vyfotit s mrtvým miminkem. Potřebovali jsme se rozloučit, říkají
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Dítě, které vás dokáže nejvíc vytočit, se vám prý nejvíc podobá
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!

Horoskopy

Střelec Z práce odcházíte s dobrým pocitem i náladou. Přesvědčili jste se o tom, že slušnost a poctivost jsou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lumír, Maja, Lumíra

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné