Maminka.czSoutěže

Kdo vyhrál náramky BodyID?

4. 12. 2014
Kdo vyhrál náramky BodyID?
Přečtěte si seznam výherců náramku BodyID.

Co to je?

Jedná se o náramky se štítkem z kvalitní nerezové oceli, na kterém jsou laserem vyznačeny vámi požadované údaje. Na štítek náramku BodyID je vhodné umístit základní informace o vašem dítěti, tedy jméno, kontakt na rodiče a případné zdravotní problémy dítěte nebo léky, které užívá.

K čemu je náramek dobrý?

Děti neposedí a neposedí. Pořád někde běhají, každou chvilku zaujaté něčím jiným. Sotva se ohlédnete a dítě je pryč. Už se vám to někdy stalo? Potom jistě dobře znáte ten pocit paniky, který vás přepadne a nepustí, dokud zase svého andílka nenajdete - například u té pěkné výlohy hračkářství.

Na místech, kde je hodně lidí, jako obchodní centra, poutě nebo festivaly, jsou takové situace na denním pořádku. S identifikačním náramkem od BodyID bude mít vaše dítě u sebe základní informace o sobě a hlavně kontakt na své rodiče. Podstatně se tak zkrátí čas, kdy ho budete hledat a bát se o něj.

BodyID náramek také může pomoci učitelům, vychovatelům, prostě každému, kdo má vaše dítě na starost, zvlášť pokud dítě trpí nějakými zdravotními problémy (alergie, astma apod.) nebo užívá pravidelně léky. Tyto informace tak budou vždy doslova po ruce, stejně jako kontakt na vás, případně též na příslušného lékaře.

Pokud tedy vaše dítě nosí náramek BodyID, zvyšuje se jeho bezpečí, ať už v případě rychlé a správné reakce na nastalé zdravotní komplikace, tak v případě potřeby kontaktování rodičů.

Bude se líbit?

Náramky ID Mini jsou dostupné v mnoha barvách. Vyrobeny jsou z měkkého silikonu, takže dítě nikde nic neškrábe, nepřekáží, ani ho náramek nestudí - pokud se namočí, stačí ho jednoduše otřít. A která holčička nenosí ráda náramky?

Klepněte pro větší obrázek

Nehodil by se i vám?

BodyID není jen pro děti, využije ho celá rodina. Od sportujícího tatínka po zapomnětlivého dědečka. Pro každého je užitečné mít u sebe pár základních informací a kontakt na své blízké. Koneckonců opravdu si s sebou vždycky berete doklady, případně telefon - třeba když si jdete zaběhat? Pokud by se vám něco stalo, náramek pomůže rychle kontaktovat vaši rodinu, event. identifikovat vaše zdravotní potíže, což může být u chorob typu epilepsie, cukrovka apod. životně důležité.

Náramky ID Mini jsou vyráběny v různých velikostech a jejich provedení je velice decentní, můžete si tedy vybrat rovnou také jeden pro sebe, případně pro další členy rodiny. Pokud chcete něco elegantnějšího nebo naopak sportovnější verzi, podívejte se na ID Elegant a na ID Sporty. Štítky a náramky jsou vyměnitelné, takže můžete volit barvy pásku třeba podle nálady nebo oblečení.

Náramek BodyID je tak hezkým vánočním dárkem pro ty, na kterých vám záleží – věnujte jim ho např. v podobě dárkové karty. Sami si pak vyberou typ, barvu, velikost a vlastní text podle svých představ.

Gratulujeme těmto výhercům: 

Marika S. (Praha 9)

Dana N. (Brandýs nad Labem)

Petra M. (Praha 4)

Lucie H. (Valašské Meziříčí)

Monika V. (Skalná)

Martina Ř. (Praha 3)

Eva T. (Kamenný Újezd)

Miluše Š. (Hodonín)

Šárka L. (Liberec)

Renáta K. (Úpice)

Témata: Soutěže, Epilepsie, Základní informace, Miluše, Lucinka, Hodonín, Náramek

Mohlo by vás zajímat
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Barunka málem přišla o prst! Její máma varuje před nebezpečnou hračkou
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Babička upřednostňuje jedno vnouče. Podle vědců za to mohou i geny
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?

Horoskopy

Beran Od pondělka se k vám hrnou super finanční nabídky, které se už nebudou opakovat. Pokud jste na jednu z…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdeněk, Zdenek, Oksana

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné