Maminka.czSlavní rodiče

Kdo z řad rodičů si letos zatančí ve StarDance: „Vysmátý“ spisovatel, muzikant, seriálové herečky i babička s dědečkem!

Dita Mrázková 18.  4.  2024
V pořadí už v 13. řadě divácky oblíbené taneční soutěže se letos objeví vskutku pestré osobnosti českého kulturního a sportovního života. Kteří slavní rodiče a prarodiče si to rozdají na tanečním parketu?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pět žen, pět mužů. Mezi nimi herci, muzikanti, sportovci i jedna kuchařka. My jsme se zaměřili na ty, kteří jsou už zasloužilými (pra)rodiči. Komu budete letos fandit?

VIDEO: KAJAKÁŘ VAVŘINEC HRADILEK: CO SI MYSLÍ O KONCI ZDEŇKA CHLOPČÍKA VE STARDANCE?

Marta Dancingerová (32)

Klepněte pro větší obrázek

Maminka sedmiletého syna Toníka a autorka knihy pro děti Nikolas a tajemství Snozemě si přijetím nabídky do StarDance splnila svůj sen. „Nabídku jsem přijala, protože bych si strašně vyčítala, kdybych to neudělala. Účast v této soutěži je takový můj malý sen. Takže rozhodnutí bylo rychlé a jasné. Věděla jsem hned, že do toho půjdu,“ prozradila hrdinka seriálu Zlatá labuť či rodinné série Kukačky.

A co tréma, bojí se jí Marta? „Nevím, co to se mnou bude dělat. Očekávám nový druh trémy. Znám trému divadelní, předpremiérovou, ale pořád je to tréma produktivní, se kterou už umím zacházet. Doufám, že se mi podaří vzít příležitost za správný konec. StarDance si chci primárně užít a mít z toho všeho dění kolem radost.“

Témata: Děti, Slavní rodiče, Syn, Rodiče, Dcera, Celebrity, Babička, herečka, Herec, Lucie Vondráčková, Adam, Lucie Benešová, zpěvák, Televize, Anežka, tanec, Marta Dancingerová, role, Stardance, Seriál, Matyáš, Jana Paulová, muzikant, spisovatel, Filip Blažek, Televize na Heureka.cz