Kdy a jak zahodit dudlík?

17. 3. 2011 06:36
Moje dcera ma 13 mesicu a dudlik pouziva pouze v noci. Od zacatku jsem byla proti dudliku, iniciatorem pouzivani byl tatinek, chtel se preci jen trochu vyspat Zacali jsme ho tedy davat pozdeji a dcerka ho nijak nevyhledavala. Nyni ale dudlik pred nocnim spanim vyzaduje, takze napad se strihanim dudliku se mi zamlouva. Mame sice dudliku dost, pro pripad, ze ho v noci zahodi, ovsem jsou vsechny stejne, tudiz by to u nas nemusel byt takovy problem. Kdyz se ''pokazi'' jeden, pokazi se vsechny
Silva 30. 11. 2016 12:29
Taky jsem pro holky měla dudlíky připravené. U nás pro změnu různé, nejvíce je bavil takový ten obyč, co byl za našich časů, dokonce modrý i když jsou holky. A pak svítící od NUK, ten byl jednu dobu místo plyšáka S dudlíkem je to jako se vším, i pro sladkosti umí děti dělat scény a taky jim je dáme, jen se musí nastavit hranice a rodič je ten, co dodržuje a dítě se to učí.
iva 23. 4. 2011 20:22
Maninky nemate zkusenost odnauceni dudliku meli jsm tri na noc jedem v puse dva v ruce ted nam je tri roky vzala jsem ji dudak na skousku pokazde si rozkousla ve vnitr pusiny to az do krve co mam delat jsem zoufala dekuji vam
kote 31. 3. 2013 11:37
Co mám dělat, když dcerka chce v noci dudlík, když ji ho dám, do dvou dnů ho prokousne. Takže ji ho musím vzít. Ale vyžaduje opět dudlík, dám ji další, a do dvou dnů opět prokousne. Co s tím? Dudlík máme jen na usnutí. JSou nám dva roky. Ráda bych se dudlíku zbavila, nejde kupovat co dva dny pořád dudlíky. Ale dcerka pak usedavě pláče, když dudlík nemá. Existuje nějaký dudlík, kde by se dali kupovat jen ty gumičky?
Pavlína 20. 5. 2015 16:11
To bývalo dříve. Když jsme takový chtěli jen vyměnovat gumičky, tak nám řekla, že takové se už nedělají. Ptát se po obchodech. Šimonek je také kousal- třeba rostly zoubky. Pak to ustalo a ted jsme mu ho ve dvou letech vzali. Po mléku jsem mu ho nedala.Ani si nevzpomněl, že ho nemá. Prý je to jen zlozvyk a žádné libé pocity z toho v tomhle věku již nemají. Prý se má zpívat nebo povídat a hladit, aby usli bez dudlíku 1-3 dny a prý to bude dobré. My druhý den bez dudlíku. Trochu brečí, ale dá se to vydržet.
Pavlína 20. 5. 2015 16:06
Po láhvi mléka si na dudlík nevzpomněl, a tak jsem mu ho nedala. Dudlík zatím nemáme druhý den. Chvíli pobrekává než usne. Pak spí. Nedožaduje se ho. Včera jsme měli dva roky.
Veronika 9. 3. 2017 00:17
Tak my měli s odnaučením dudlíku štěstí, v roce jsme ani jeden ze 3 nemohli najít a po 20ti minutách řvaní v postýlce usnul a další den už dudlík nevyžadoval.. o pár dní později mohl dudlík ležet na zemi a malý ho přehlížel.
7

Horoskopy

Beran Milí Berani, po pracovní stránce se mnohé změnilo. Už si na nic nestěžujete a podřizujete se šéfovým…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ráchel, Jeroným, Rachel

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné