Když se na pokožce objeví strie…

Ukládáte miminko do postýlky, díváte se, jak klidně spí. Pak jdete do koupelny, sundáte tričko, kalhoty a… jsou tam. Nehezké, fialové či stříbřité strie, které se po vaší kůži plazí jako hladoví hadi.
Komerční článek
16. 3. 2015
Když se na pokožce objeví strie…

Hrozná představa, viďte? Nebo snad realita? Podle průzkumu mezi ženami, má predispozice ke vzniku pajizévek až 52 % z nich. To ale neznamená, že se u těchto žen strie nakonec objeví, dokonce, podle stejného průzkumu, se vytvoří pouze u 12 %.  

Pokud se bavíme o striích, které vznikly popraskáním elastických vláken během těhotenství, objevují se nejčastěji v třetím trimestru, kdy si kůže s intenzivním nárůstem bříška neumí poradit. Proto je tak doporučovaná prevence v podobě promazávání pokožky specializovanými prostředky, které pleť hydratují a zvyšují její pružnost.

Neviditelný plášť? Kdepak – krém!

Ne každá maminka se ale po porodu může pochlubit bezvadnou pokožkou. U některých se i přes pečlivé promazávání objeví jemné, nitkovité strie, které sice v žádném případě život neohrožují, ale přesto se jedná o nepříjemný kosmetický problém. Co s ním?

V době těhotenství se osvědčil krém Elasti-Q® Exclusive zaměřený na problematiku strií. Díky čtyřem vysoce účinným látkám, které obsahuje, může pokožka ženy zůstat hladká během těhotenství i po porodu. Elastin dodává kůži pružnost, D-panthenol zase hydratuje. Kyselina hyaluronová je doslova elixírem mládí a vitamin E pomáhá chránit buňky proti stárnutí.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud se na vaší pokožce strie přeci jen objevily, například vlivem nevhodného přípravku, dědičností nebo hormonálními změnami, nezoufejte. Krém Elasti-Q® Exclusive vám pomůže odstranit strie již vzniklé. Díky unikátnímu složení působí přímo na tyto pajizévky a velmi účinně je zesvětluje. Můžete tak začít připravovat své bříško na léto a sezonu plavek! Nikdo nepozná těžkosti, které vaši pokožku během těhotenství provázely.

Krém má jemnou a příjemnou parfemaci, dobře se roztírá a nelepí. Seženete jej ve své nejbližší lékárně. Zakoupit jej můžete také na webu zlekarny.cz.

Mohlo by vás zajímat
Jak vybrat kočárek pro kojence i batole: Podle čeho se rozhodnout?
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?
Brutálně výstižná ilustrace zachycuje rozpad rodiny
Velký přehled dětských autosedaček. Která je nejlepší a na co si dát pozor?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu