Maminka.czZdraví

Když tě nemoc přemůže, Hlíváček ti pomůže

Komerční článek
22. 2. 2010
Když tě nemoc přemůže, Hlíváček ti pomůže
I vy se bojíte, aby v chladných a podzimních dnech vaše dítě neonemocnělo? Opravdu, nachlazení, záněty horních dýchacích cest, chřipka, angína a různé virózy už jaksi automaticky patří k tomuto období.

Hlíváček – nová řada výrobků s hlívou ústřičnou

Aby byly děti zdravé...

Odteď už všechno může být jinak! Na světě je totiž účinný přípravek zvyšující imunitu s obsahem hlívy ústřičné v podobě sirupu nebo chutných ovocných bonbónů – a dokáže pravé divy!

Proč právě hlíva?

Pozitivní účinky hlívy spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organismu. Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Jakým způsobem ale „zpřístupnit“ hlívu pro naše děti? Tím se zabýval tým pod vedením odborníků a podařilo se jim téměř nemožné. Úspěšně spojili prášek z hlívy ústřičné s ovocnými šťávami a dostali sirup, který nese příznačné jméno Hlíváček. Ale to není všechno. Společně s ním na náš trh přichází i Hlíváček ovocné bonbóny na podporu imunity.

Hlíváček sirup

Základem Hlíváčka je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce, bez přidání cukru, konzervačních látek a barviv. V jedné lahvičce sirupu (100 ml) je po přepočtu přibližně 1 kg čerstvého ovoce. Sirup mohou bezproblémů užívat děti od 3 let, ale i dospělí. Děti mohou díky Hlíváčkovi zvyšovat svou přirozenou imunitu. Podává se dětem dvakrát denně po 5 ml, což je 1 čajová lžička, která obsahuje jednu dávku hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny.
HLÍVÁČEK je silný, zdravý,dný – sílu vrátí za pár dní!

HLÍVÁČEK ovocné bonbóny

Tytobonbóny, které si děti velmi rychle oblíbí, jsou mimořádně zdravé. Jejich základem je totiž sušené ovoce – jablko a hruška v prášku1, který je smíchaný s čistým práškem z hlívy ústřičné. Ta má díky svým látkám schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho, tyto bonbóny obsahují i rakytník, který je přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů a obsahuje 10x víc vitamínu C než pomeranč. Rakytník se už v dávné minulosti v Číně a Mongolsku užíval v přírodním léčitelství při léčbě plicních, zažívacích, střevních a kloubních onemocnění. Pomáhá při zahlenění i zápalu plic, reguluje krevní oběh a i v tibetské medicíně se používá jako silný přírodní antioxidant, který urychluje
proces hojení. Pro naše nejmenší jsou plody rakytníku výborným prostředkem proti všem druhům nachlazení, chřipkám i angínám.

VÝROBKY ŘADY HLÍVÁČEK ŽÁDEJTE V LÉKÁRNÁCH ! více na www.hlivaustricna.cz


Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Co všechno byste měla vyzkoušet, než se rozhodnete pro umělé oplodnění?
Nesměla jsem se citově vázat, po porodu přišla deprese, říká náhradní matka
To je gesto! Dívka našetřila peníze, aby si chudí mohli vyprat oblečení
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu