Maminka.czZdraví

Když tě nemoc přemůže, Hlíváček ti pomůže

I vy se bojíte, aby v chladných a podzimních dnech vaše dítě neonemocnělo? Opravdu, nachlazení, záněty horních dýchacích cest, chřipka, angína a různé virózy už jaksi automaticky patří k tomuto období.
Komerční článek
22. 2. 2010
Když tě nemoc přemůže, Hlíváček ti pomůže

Hlíváček – nová řada výrobků s hlívou ústřičnou

Aby byly děti zdravé...

Odteď už všechno může být jinak! Na světě je totiž účinný přípravek zvyšující imunitu s obsahem hlívy ústřičné v podobě sirupu nebo chutných ovocných bonbónů – a dokáže pravé divy!

Proč právě hlíva?

Pozitivní účinky hlívy spočívají hlavně v látkách, které mají schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organismu. Kromě toho hlíva obsahuje celou řadu vitaminů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selenu a zinku. Jakým způsobem ale „zpřístupnit“ hlívu pro naše děti? Tím se zabýval tým pod vedením odborníků a podařilo se jim téměř nemožné. Úspěšně spojili prášek z hlívy ústřičné s ovocnými šťávami a dostali sirup, který nese příznačné jméno Hlíváček. Ale to není všechno. Společně s ním na náš trh přichází i Hlíváček ovocné bonbóny na podporu imunity.

Hlíváček sirup

Základem Hlíváčka je ovocný koncentrát z čerstvého ovoce, bez přidání cukru, konzervačních látek a barviv. V jedné lahvičce sirupu (100 ml) je po přepočtu přibližně 1 kg čerstvého ovoce. Sirup mohou bezproblémů užívat děti od 3 let, ale i dospělí. Děti mohou díky Hlíváčkovi zvyšovat svou přirozenou imunitu. Podává se dětem dvakrát denně po 5 ml, což je 1 čajová lžička, která obsahuje jednu dávku hlívy ústřičné včetně houbové vlákniny.
HLÍVÁČEK je silný, zdravý,dný – sílu vrátí za pár dní!

HLÍVÁČEK ovocné bonbóny

Tytobonbóny, které si děti velmi rychle oblíbí, jsou mimořádně zdravé. Jejich základem je totiž sušené ovoce – jablko a hruška v prášku1, který je smíchaný s čistým práškem z hlívy ústřičné. Ta má díky svým látkám schopnost aktivovat buňky zajišťující přirozenou imunitu organizmu. Kromě toho, tyto bonbóny obsahují i rakytník, který je přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů a obsahuje 10x víc vitamínu C než pomeranč. Rakytník se už v dávné minulosti v Číně a Mongolsku užíval v přírodním léčitelství při léčbě plicních, zažívacích, střevních a kloubních onemocnění. Pomáhá při zahlenění i zápalu plic, reguluje krevní oběh a i v tibetské medicíně se používá jako silný přírodní antioxidant, který urychluje
proces hojení. Pro naše nejmenší jsou plody rakytníku výborným prostředkem proti všem druhům nachlazení, chřipkám i angínám.

VÝROBKY ŘADY HLÍVÁČEK ŽÁDEJTE V LÉKÁRNÁCH ! více na www.hlivaustricna.czTémata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Hledáte zdravý olej? Vyzkoušejte kanolový
Na festivalu Restart s Dietou to žije. Přijďte jej navštívit i v neděli
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem
Bylinná napářka vám pomůže před porodem uvolnit porodní cesty

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu