Maminka.czNaše tipy

Ken slaví 50. narozeniny!!!

11. 3. 2011
Ken slaví 50. narozeniny!!!
Jmenuji se Ken Carson, znáte mě však spíše jen pod mým křestním jménem Ken®. Jak již víte, 14. února se ke mně po několikaletém odloučení vrátila panenka Barbie ® a opět tvoříme pár. To však není jediná velká událost tohoto roku…

Dne 11. března oslavím své 50. narozeniny! Chystám se je oslavit ve velkém stylu společně s Barbie®! Ta už má pro mě jistě připravený nějaký krásný dárek.

Narodil jsem se 11. 3. 1961, tedy ve znamení ryb. Jsem věrný, loajální, empatický a tak trochu snílek. Mám také tzv. šestý smysl - umím včas vycítit, že je něco v nepořádku. Říkají o mně, že jsem přítel pro každou příležitost. Myslím si, že panenky mají rády někoho takového ☺!

Také se dobře vyznám v módě. Můj styl vždy odrážel soudobé módní trendy. Po boku Barbie® jsem byl Ken ® – sporťák, v 60. letech „vlasatý Ken®“, v 70. letech „Disco Ken®“, v 80. letech „Ken® záchranář z pobřežní hlídky“ a v letech 90. „Ken® motorkář“.
Nedávno jsem vsadil na vhled „Cutie“ Kena® ☺ V novém tisíciletí se snažím být především moderní, elegantní a šik.

Život s největší módní ikonou v říši panenek není snadný. Musím s Barbie® držet krok. Mou největší chloubou jsou moje vlasy. Tvarované plastové, ale i pravé vlasy! Vyzkoušel jsem dokonce devět barevných odstínů, včetně kaštanové, černé, blond, světle hnědé, tmavě hnědé, červené, melíru a žluté (ano, opravdové žluté).

Za posledních 50 let jsem představoval agenta 007 Jamese Bonda, agenta Muldera z fi lmu Akta X, Gomeze z Adamsovy rodiny, kapitána Kirka a pana Spocka ze Star Treku a také Edwarda z Twilight ságy.Nedávno jsem si zahrál i sám sebe v Toy Story 3 – Příběhu hraček.

Jak je to se mnou a s Barbie®?

S Barbie® jsem se poprvé setkal v roce 1961 na scéně naší první televizní show. Byla to láska na první pohled. Rázem jsem byl vržen do záře refl ektorů a všichni se hned zajímali o „prvního muže“ po boku nejslavnější panenky na světě. Náš vztah trval více než čtyři desetiletí. Kdyby nebylo Aussieho Blaina®, který Barbie® okouzlil a našel si svou cestu do jejího srdce, mohli bychom s Barbie žít v růžové blaženosti do dnes!

Barbie® přesto nakonec pochopila, že tím pravým mužem jejího života mohu být jen já, a 14. února 2011 se ke mně vrátila. Naše láska tak pokračuje dál a mé narozeniny oslavíme společně! Jsem šťastný chlap! Barbie® je zpět v mojí náruči a kromě toho mám spoustu přátel, kteří by při mně stáli v dobrém i zlém. Já a Barbie® jsme sice jen pastové figurky, ale naše láska je skutečná.

Novinky roku 2011

V letošním roce si dívky budou moci hrát ve společnosti mluvícího Kena®, s vestavěným mikrofonem, který vždy řekne to, co je nejdůležitější – co chtějí mladé dámy slyšet. Jednoduše stisknete jeho srdíčko,nahrajete vlastní hlášku a Ken ji zopakuje! Díky jednomu ze tří speciálních tlačítek na zadní straně dokáže Ken® změnit hlas na mužný, vyšší nebo napodobit váš vlastní hlas. Mluvící Ken® je k dostání v obchodech od března roku 2011 za DMOC 599 CZK .

Barbie má své vlastní české internetové stránky! www.barbie.cz. Při prvním vstupu na stránky je možné si vybrat mezi cestou do pohádkového světa pro menší holčičky, nebo do módního světa pro větší slečny. Díky dvěma tvářím designu se stránky lépe přizpůsobí osobnímu vkusu svých uživatelek. Na stránkách je možné zahrát si „Barbie hry“, zhlédnout fi lmy, seznámit se s novými panenkami a jejich doplňky i najít místa, kde se dají panenky Barbie koupit.

Barbie® má také svůj profi l na Facebooku!http://www.facebook.com/Barbie.Ceska.republika

Témata: Naše tipy, Narození, Šestý smysl, Keňa, Narozeniny, Barevný odstín, Krásný dárek

Mohlo by vás zajímat
Jakub dceru rozmazluje, tak jsem to zakázala, říká Agáta Prachařová
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Tři tipy, aby vás děti poslouchaly. Mluvte pozitivně a použijte humor
Mateřská je někdy vojna. A Mates není žádná uťáplina, říká Nikol Štíbrová
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské

Horoskopy

Beran Nebudete bohužel ještě pár dnů tak docela ve své kůži. Zklamání vám připraví buď protějšek, nebo…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslava, Grace, Fiona

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu