Maminka.czSlavné maminky

Kila navíc před těhotenstvím? Super! Zpátky ve formě jste hned, říká Farna

kog 13.  7.  2019
Ewa Farna se po narození syna Artura poprvé objevila na pódiu. V pátek vystoupila jako jedna z účinkujících na festivalu ve westernovém městečku ve Zvoli nad Pernštejnem. "Šťastná máma, šťastné dítě," tvrdí zpěvačka!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zpěvačka Ewa Farna překvapuje čím dál víc. Ještě jí ani neskončilo šestinedělí a už odzpívala první koncert. "Dnes jsme zahráli první koncert z nové show, moc děkujeme lidem, ale i pořadateli za důvěru," napsala na svůj Instagram

Ewa Farna porodila! Je to vlasáč po tátovi. Jaké dostal jméno?

Po porodu se prý cítí skvěle a je pravda, že i skvěle vypadá: "Zastávám pravidla: "Žádný extrém není dobrý" a taky "Šťastná máma, šťastné dítě". A dost se mi to zatím vyplácí," svěřila se zpěvačka, která 6. června přivedla na svět syna Artura, kterého má s manželem Martinem Chobotem.

Rozpovídala se i o mateřství. Svěřila se, že je pro ní bezpochyby na prvním místě. "Nemusí se přeci vylučovat s občasným koncertováním," tvrdí. Od syna si odběhla na pódium opravdu jen na chvilku: "Dnes poprvé z 24 hodin pouhých skandálních 22,5 hodiny spolu," komentuje s humorem sobě vlastním. 

Lidi by podle ní neměli dělat ukvapené závěry, zejména matky dokáží být k sobě pěkně jízlivé: "Každé dítě je jiné, proto se nesuďme! A každá máma, ať si dovolí takové tempo, na jaké se cítí. A ano, je super mít kila navíc před otěhotněním, pak jste "zpátky ve formě" v podstatě hned," vzkazuje na závěr sympatická zpěvačka. 

Farna své těhotenství poměrně dlouho tajila. O to, že čeká miminko, se s fanoušky podělila až v únoru, kdy na Youtube zveřejnila videoklip, ve kterém ukázala své těhotenské bříško.

Ewa Farna tajila těhotenství! Nakonec prozradila i pohlaví miminka
Mámy jsou na sebe zlé, vyslechla jsem si tolik urážek, říká Gabriela Lašková
Témata: Slavné maminky, Mateřství, Miminko, Instagram, Otěhotnění, Ewa Farná, Westernové městečko, Super, Artur, Zpěvačka, Máma, Ewa Farna, Pódium, Ewa, Pořadatel, Kilo, Farna, Šťastné dítě, Syn, Martin Chobot
Mohlo by vás zajímat