Maminka.czPředškolák

Klára Trojanová a Vlaďka Erbová porovnávaly těhotenská bříška

Herečka **Michaela Badinková**, hvězda seriálu Ulice poprvé ukázala svoji dceru šestnáctiměsíční dceru **Evelínu**. Dorazily na opening nového obchodu s dětským oblečením Chica&Chico.
29. 9. 2011
Klára Trojanová a Vlaďka Erbová porovnávaly těhotenská bříška

A malá holčička jakoby mamince z oka vypadla. "Hodně lidí to říká, ale já myslím, že je spíš takový mix," usmívá se známá herečka, která na opening nového obchodu dorazila společně se svojí kamarádkou, herečkou Klárou Trojanovou - manželkou herce Ivana Trojana.

Ta sebou do obchodu Chica&Chico v pražském nákupním centru v Letňanech vzala svého nejmladšího syna Antonína. S Trojanem už mají tři syny -Josefa, Františka a Antonína a nyní čekají další přírůstek do rodiny. Klára je podle zákulisních informací ve čtvrtém měsíci těhotenství, sama to ale nepotvrdila. "To neprozradím," usmívala se sympatická brunetka, na které není zatím těhotenství prakticky znát. Zatím ani netuší, zda s manželem čekají holčičku nebo chlapečka.

Opening si nenechala ujít také další nastávající maminkaVlaďka Erbová s dcerou Viktorkou. Vlaďka je ve čtvrté měsíci těhotenství a na prvního společného potomka s Tomášem Řepkou se těší v březnu. Vlaďka se už pěkně zakulacuje a za poslední měsíc jí bříško hodně vyrostlo. "Mám nahoře čtyři kila, ale připadám si jak meloun. Jsem hodně zavodněná, přiznala Vlaďka.

Hadříky pro své ratolesti dorazily vybírat také Romana Jákl Vítová a Monika Marešová. Romana s dcerouSofií, protože čtyřměsíční Elisa má rýmu a tak ji nechala raději doma. Marešová přišla s oběma syny Jakubem i Matějem. Během chvíle se ale dámy shodly, že přijdou raději nakoupit jindy bez dětí. "Ono to s nimi moc nejde. Pořád utíkají, něco chtějí. S Romčou jsme se domluvily, že příště zůstanou doma a půjdeme sami," dodala Marešová.

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Batole, Kojenec, Školák, Předškolák
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Deset rad, jak předejít dětské obezitě: Připravujte svačiny doma a sladké nedémonizujte
Omlazení intimních partií: O co jde a jak se zákrok provádí?
Praváci versus leváci: Jak je na tom vaše dítě?
„Jedna přes plínu je někdy lepší než domlouvání,“ říká Monika Absolonová

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu