Maminka.czSlavné maminky

"Klokan přiletěl až v březnu": Modelka Michaela Štoudková porodila dceru!

Dita Mrázková 3.  3.  2022
Bývalá Miss už zřejmě ví, že všechno, co se zdá být nadmíru jasné, nakonec dopadne úplně jinak. S partnerem Vojtou se těšili na příchod syna, který se měl narodit v únoru. Místo toho ale přivítali dceru, která si dala trochu na čas. Jaké jí dali šťastní rodiče jméno? Netradiční, ale zato "živočišné"!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Michaela se na své první dítě moc těšila. "Těhotenství bylo plánované, že čekáme miminko, jsem příteli oznámila při kontrole našeho nového domku. Měla jsem v kabelce těhotenský test, který jsem si šla tajně udělat. A hned vylezly dvě čárky. Rozbrečela jsem se a začala tam lítat s testem v ruce. Moje maminka to na mně poznala, takže jsme to hned řekly i taťkovi a zbytku rodiny," svěřila se s radostnou zprávou.

VIDEO: Modelka Zuzana Stráská o druhém těhotenství

Radostnou novinu sdílela na svém Instagramu s komentářem: "Klokan přiletí v únoru."

V těhotenství ji kromě nevolností trápily i přirozené obavy. "Moc se na miminko těším, zároveň mám ale strach, což už prý nikdy nepřejde. První dva měsíce mě potrápily nevolnosti, které se objevovaly každý den odpoledne. Myslím ale, že to mohlo být horší. Teď už se vše vrací do normálu, chci se konečně začít hýbat. No, uvidíme, není to úplně jen v mé režii,“ vzpomínala Michaela na dobu očekávání.

Zanedlouho pár oznámil, že čeká chlapečka, ale Michaelin příběh jako by z oka vypadl tomu další těhotné modelky – Denisy Spergerové. Obě se těšily na příchod syna, oběma pak lékař vyrazil dech zjištěním, že pod srdcem nosí holčičku. 

A tak malou Zoe, jejíž jméno pochází z řečtiny a znamená "život", Michaela přivítala na svět o něco později, zato však s jasným vyznáním:

Zoe, 3. 3. 2022 
Loves of my life...
 

Michaele i jejímu partnerovi gratulujeme!

Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Instagram, Syn, Dcera, Miss, jméno, partner, Zoe, modelka, Pohlaví miminka, Zuzana Stráská, Denisa Spergerová, Michaela Štoudková, Michaela, Denis Spergerová, Příchod, Bývalá miss, Šťastný rodič
Mohlo by vás zajímat
Nespěchejte a žijte pomalu. Jak a proč si do života pustit slow?
Háchová Martina
Časopis Maminka
20 nejbizarnějších záběrů z dovolené! Tyto povedené snímky jen tak něco nepřekoná
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Moderátorka Eva Hecko Perkausová čeká miminko! Těhotenské bříško odhalila ve svůdných bikinách
Formánková Simona
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Desetiletý syn herce Bena Afflecka naboural luxusním vozem. Co na to "macecha" Jennifer Lopez? Podívejte se na fotky!
Mrázková Dita
Děti slavných
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy