Kočárky Britax B-Motion, nepostradatelní společníci

Kočárek nás provází řadu měsíců, a proto bychom s ním měli být opravdu spokojeni. Měl by sloužit nejen jako dopravní prostředek, ale i jako útočiště pro malého pasažéra a zejména jako nepostradatelný pomocník pro rodiče, kteří se na něj mohou spolehnout každý den.
Komerční článek
11. 11. 2014

Česká rodinná společnost Baby Direkt, která se již řadu let specializuje na prodej kvalitních potřeb pro děti a pohodlí rodičů, doporučuje maminkám kočárky od společnosti Britax Römer.

Všestranné kočárky Britax B-Motion zajistí dětem i rodičům  příjemný komfort. Kvalitní zadní odpružení zaručuje plynulou a pohodlnou jízdu a díky nafukovacím gumovým kolečkům si kočárek poradí v jakémkoliv terénu či počasí. Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® umožňují upevnit přenosnou autosedačku nebo hlubokou korbu přímo na podvozek kočárku a vytváří tak ideální cestovní systém. 

Kočárky jsou dále vybaveny sedadlem s několika naklápěcími polohami, včetně úplného lehu. Pro zajištění bezpečí dítěte jsou vybaveny 5-ti bodovým bezpečnostním pásem s výškově nastavitelnými ramenními pásy. Vzduchem plněné pryžové pneumatiky jsou odolné proti proražení a přední kola jsou otočná s možností aretace, ať už se jedná o verzi trojkolky Britax B-Motion 3 nebo čtyřkolky Britax B-Motion 4. Maminky, které zejména ocení  jednoduchý skládací mechanismus jednou rukou, budou potěšeny výškově nastavitelnou a měkce polstrovanou rukovětí, prostorným košíkem a velkou odkládací kapsou ve stříšce.

Poslední novinkou je limitovaná edice Britax B-Motion 4 Hidden Treasure 2014, která vyniká originálním elegantním, ale zároveň veselým designem.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Britax B-Motion 4 Hidden Treasure 2014 (Zdroj: Britax Römer)
 

Více informací o produktech a kde jej můžete vyzkoušet nebo přímo zakoupit naleznete na stránkách http://www.babydirekt.eu/prodejci

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek 
Zdroj: Britax Römer


Mohlo by vás zajímat
Natálie Kocábová je trojnásobnou maminkou. Synovi dala neobvyklé jméno
Nejsem tlustá? Nemám co na sebe! Víme, čím štveme své muže
Na festivalu Restart s Dietou to žije. Přijďte jej navštívit i v neděli
Co vařit o víkendu? Potěšte své tělo odlehčeným jídelníčkem

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu