Maminka.czKojení

Kojení domácích mazlíčků, školáků, nebo manžela? Tohle jsou největší "kojící bizarnosti"!

Simona Formánková 8.  12.  2021
Na mateřských diskuzích se obvykle strhne mela, když jde o kojení starších dětí. Ale některé ženy zajdou ještě dál. Kojení prý může být součást sexuální předehry nebo se jím prostě zažene hlad domácímu mazlíčkovi?! Seznamte se s největšími kojícími bizarnostmi, které by vás možná nenapadly ani v divokých snech a zaplnily stránky časopisů po celém světě.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kojení je přirozeným způsobem výživy miminka a kojence. Hlavně v prvních měsících života je považováno za nejvhodnější stravu. Přispívá také k vytváření silného citového pouta. A jak je vidět, nejde pouze o pouto mezi matkou a dítětem. Kojení spousta párů považuje jako ideální předehru nebo ženy mlíčkem "rozmazlují" své čtyřnohé domácí mazlíčky. 

Ačkoli jsou všechny případy ze zahraničí, ani pro české maminky tato témata nejsou tabu. Na jednom z nejznámějších mateřských serverů se o kojení partnera vesele diskutuje. "Holky když jste kojily cucnul si od vás někdy váš partner?? Když jsem kojila, přítel se mě několikrát ptal jestli se může taky napít..už jsem parkrát slyšela, že si muž rád cucne třeba při sexu, ale mě to přijde divné 'kojit' svého partnera. Jak to bylo nebo je u vás?," položila nesměle otázku jedna z maminek. Ačkoli se ostatní diskutující spíše zdráhaly a připadalo jim to nechutné, našly se i ženy, které jsou na kojení partnera hrdé. "Mně to poradila kamarádka, když jsem ležela s horečkou a zánětem, a funguje to dokonale, chlap je ta nejšetrnější a nejvýkonnější odsávačka."

Přečtěte si, jaké nejbizarnější případy spojené s kojením obletěly svět. V galerii navíc najdete maminky, které se kojení na veřejnosti rozhodně nebojí - kojí vždy a všude!

VIDEO: Podívejte se na vánoční bizarnosti světa

Témata: Mateřství, Kojenec, Kojení, Instagram, Výživa a stravování, Po porodu, Chování a vztahy, Sex, Sociální sítě, odsávačka, Časopis, Sharon, Dom, Domácí, Shawn, Mazlíček, Předehra, Lima, Domácí mazlíček, Lana, Delta, Bizarnost, The Sun, Manžel, Charlotte
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender