Maminka.czSlavné maminky

Kojení je dar. Tyhle celebrity své intimní okamžiky neskrývají!

Veronika Zenklová 24.  5.  2021
Ačkoliv je kojení jednou z nejpřirozenějších věcí na světě, stále ještě se kojící ženy mohou čas od času setkat s pokoutnými pohledy nebo až nepřiměřenými reakcemi okolí. Tyto slavné krásky hrdě kojí na veřejnosti a dávají tak světu jasně najevo, že kojení není tabu – podívejte se na ně do galerie!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

O tom, že je kojení zdravé a pro dítě maximálně prospěšné, není nejmenších pochyb. Avšak kojení na veřejnosti je čas od času stále záležitostí, která rozděluje veřejnost. Zatímco některé maminky berou krmení dětí jako naprosto přirozený proces a neřeší proto, kde kojí a kdo je u toho může vidět, jiné ho vnímají velmi intimně. 

Víte, jak se vám mění prsa během kojení? Podívejte se na VIDEO:

Tyto slavné ženy se kojení na veřejnosti nebojí:

Karolina Kurková

Začátkem května se česká kráska stala trojnásobnou maminkou. Modelka, která žije se svým manželem Archiem Drurym a syny Tobim a Noahem, přivítala na svět ještě holčičku Lunu Grace. „Pokud mě potřebuješ, budu tady,“ svěřila se Karolina Kurková k fotce, na které krmí svou roztomilou holčičku. 

Témata: Slavné maminky, Kojení, Mateřství, Novorozenec, Miminko, Instagram, Celebrity, modeling, Liv Tyler, Karolína Kurková, Gisele Bündchen, Ariel, Momentky, Grace, Tamara Ecclestone, Ashley Graham, Emily, Emily Ratajkowski, Modelka, Ashley Grahamová, Candice Swanepoelová, Gisele Bündchenová, Kojící žena, Sports Illustrated, Veřejnost