Maminka.czSlavné maminky

Koktejl z placenty? Nejlepší smoothie mého života, říká herečka Hilary Duff. A není jediná!

Dita Mrázková 29.  10.  2022
Zatímco některé maminky by si tento zážitek s radostí nechaly ujít, jiné na něj vzpomínají jako na zásadní rozhodnutí. To správné poporodní "nakopnutí" prý totiž na vlastní kůži okusilo i pět známých žen a na konzumaci placenty nedají dopustit!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Buď v podobě pilulek, nebo jako smoothie. V těchto dvou kombinacích ochutnaly svou placentu celebrity, které se k tomu vyjadřují v superlativech. Které to jsou?

1. Hilary Duff

Klepněte pro větší obrázek

Čtyřiatřicetiletá herečka je zasloužilou maminkou tří dětí: syna Luky (9) a dcer Banks (4) a Mae (1). Hilary se netají tím, že po porodu dcery Banks vypila placentu ve formě smoothie. Svou zkušenost popsala jako nejchutnější smoothie, jaké kdy měla. "Naposledy jsem měla smoothie, když mi bylo deset. Bylo pochopitelně ovocné, ale tohle mělo úplně jiné grády," pěla na mateřský elixír ódy krátce po porodu.

VIDEO: MAMINKA V PORODNICI: Co dělat, když odteče plodová voda?

Témata: Děti, Porod, Slavní rodiče, Novorozenec, Slavné maminky, Výživa a stravování, Mateřství, Po porodu, Životy slavných, Rodičovství, Jen pro maminku, Syn, Šestinedělí, Dcera, herečka, Celebrity, Císařský řez, Tělo, kůže, Hilary Duff, Chrissy Teigen, Potrat, Placenta, Kourtney Kardashian, koktejl