Maminka.czHoroskopy

Kolik dětí vám předpovídají hvězdy? Budete mít hodně práce s několika potomky, nebo budete ráda za jedno?

Ivana Ašenbrenerová 16.  9.  2023
Ať už chcete klan, jako mají Kardashianky, nebo jen jedno úžasné dítě, které bude vaší kopií, možná to nakonec za vás vyřeší hvězdy. Astrologie může totiž předpovědět i to, kolik dětí budete mít.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Co tedy říkají hvězdy, které znamení bude mít s největší pravděpodobností největší potomstvo, a které naopak? Berte to ovšem s rezervou, horoskop není všemocný, i hvězdy se mohou splést.

VIDEO: Školáci podle znamení - Martina Blažena Boháčová

Beran

Ohnivé znamení Berana je plné vášně a touhy po mateřství. Podle astrologů jsou Beranice velice plodné a pravděpodobně budou mít tři až čtyři děti. Žena narozená ve znamení Berana se ale taky častěji rozhodne mít potomky až později. Chce cítit, že je na výchovu dětí dostatečně zralá.

Býk

Ženy narozené ve znamení Býka jsou známé tím, že jsou klidné a vyrovnané. Jejich cílem je mít dvě děti, protože se domnívají, že to je počet, který mohou nejsnáze zvládnout. Ženy-Býci jsou skvělými matkami, protože jsou od přírody trpělivé a mají výdrž, která je zapotřebí k zvládání náročných úkolů při výchově.

Blíženci

Blíženci jsou vzdušné znamení, které potřebuje sociální kontakty a komunikaci. Proto ženy Blíženkyně nejsou rády samy, mít děti je pro ně nutností. A pokud to zrovna nebudou dvojčata, můžou očekávat alespoň dvě děti, nebo dokonce tři. Blíženkyně jsou rády, že kolem sebe mají malé osůbky, se kterými můžou debatovat a smát se.

Rak

Znamení Raka spojují astrologové nejvíc s rodinou, mateřstvím a domovem, ke kterému patří i domácí práce. Je tedy pochopitelné, že podle hvězd je vhodné, aby ženy ve znamení Raka inklinovaly k velkému potomstvu. Hvězdy předpovídají, že ženy v tomto znamení budou mít dvě děti, ale pravděpodobně se narodí několik let od sebe.

Lev

Lvice milují předvádění své hvězdné síly, takže je pravděpodobné, že budou chtít několik dětí, které se stanou stejně jako ony středem pozornosti. Horoskop pro Lvice naplánoval dvě až čtyři děti. Lvice budou na výchovu své smečky mláďat opravdu hrdé.

Panna

Příliš mnoho dětí může být pro Pannu, která je zaměřená na detaily a přehnanou organizovanost, velmi stresující, takže mít jednoho potomka pro ni může být dostačující. Protože mají Panny životy naplánované na několik let dopředu, lze očekávat, že i dítě si Panna dopředu pořádně naplánuje. Jen tak z něj může podle svých představ vychovat zdvořilé a slušné dítě.

Váhy

Hvězdy plánují pro ženy narozené ve znamení Vah sudý počet dětí, které budou hledat rovnováhu ve svém životě stejně jako jejich matka. Váhy budou mít podle astrologů minimálně dvě děti, ale možná i čtyři, a dokonce i šest dětí. Váhy milují socializaci, a k tomu je potřeba hodně lidí.

Štír

Štírky mají schopnost zvládnout vzkvétající hejno dětí. Milují být obklopené svými blízkými, a jak se říká: „Chce to vesnici.“ Pokud ne 13 dětí, pak alespoň tři potomci jsou pro tohle znamení nutností, protože Štíři jsou emocionální bytosti, které milují rodičovství.

Střelec

Střelci jsou energičtí, zvědaví a mají toulavou povahu, která z nich dělá opravdu aktivní a zábavné mámy. S dětmi pak rády vymýšlejí nejrůznější dobrodružství. Nebuďte ale překvapení, když se Střelkyně rozhodne mít jen jedno dítě, kterému ale bude věnovat veškerý svůj čas.

Kozoroh

Kozorohové si váží tradic a berou věci docela vážně – včetně rodiny. Vzhledem k tomu, že myšlenka odkazu je pro ně důležitá, budou pravděpodobně chtít, aby děti rozšířily tyto geny a zanechaly na světě trvalý otisk. Kromě toho mají skvělý přístup k výchově, který z nich dělá odbornice na dodržování pravidel. Zvládnout tři děti pro ně není žádný problém. Domácnost, kariéru i výchovu dětí zvládnou matky v tomto znamení levou zadní.

Vodnář

Vodnářky jsou vysoce nezávislé a potřebují svobodu, zejména pokud jde o jejich kariéru. Ačkoli jsou jako mámy iniciativní a zajímají se o vzdělávací příležitosti pro své potomky, mohou mít tendenci vyhnout se každodenním povinnostem vyplývajícím z mateřství. Inklinují spíše k velmi malé rodině, a některé Vodnářky dokonce děti vůbec nechtějí.

Ryby

Jemné a dobrosrdečné Ryby milují děti, ale jsou také přecitlivělé a může jim vadit dětský hluk. Podle astroložky Sky Alexander v důsledku toho pravděpodobně omezí počet dětí, které se rozhodnou mít, možná budou mít pouze jedno, maximálně dvě.

Nejzlobivější děti zvěrokruhu. S kým budou mít rodiče při výchově nejvíc práce?
Témata: Děti, Mateřství, Horoskopy, Rodina, Výchova, Beran, Znamení podle horoskopu, astrologie, Panna, Potomek, Martin Blažena Boháčová, Znamení, Počet dětí, Vodnářka, Astrolog