Kolik mléka dává kráva? Nevíte? V Alpách se to dozvíte!

Komerční článek
4. 5. 2015
Kolik mléka dává kráva? Nevíte? V Alpách se to dozvíte!
Barevně vypadá jako příbuzný medvěda hnědého. Na rozdíl od Púa není na sladké, sám je sladký. A v bříšku má třeba čokoládu či marmeládu. Už víte? To nemůže být nikdo jiný než BeBe Brumík.

První dětská láska

Medvěd je dětská hvězda, těžko říct proč. Snad proto, že ho řada miminek dostává v plyšové verzi už jako dárek k narození, možná prostě nabízí snadné východisko z osudového dilematu, zda pes či kočka. Kromě medvědů má většina dětí, to mají s medvědy společné, ráda také časté svačiny. A když se spojí lahodná chuť a podoba medvídka, dětská láska je jistá. Maminka přidá ještě kousek ovoce, mlíčko a vyvážená svačinka je na světě. Proto se Bebe Brumík stal jednou z nejoblíbenějších svačinek. Dětem se líbí, jak vypadá, jak chutná, i to, že má v bříšku „překvápko”.

Aby nepřišli zkrátka ani tatínkové a maminky, připravil Brumík na letošní jaro velké překvapení pro všechny – soutěž „Brumík na farmě“. Stačí nasbírat deset kódů ze soutěžních obalů, vložit je na webové stránky a prvních 20 tisíc účastníků dostane Brumíkovu knížku s úkoly a samolepkami.

Klepněte pro větší obrázek

Součástí soutěže jsou i kvízové otázky a ti, kteří odpovědí správně v nejkratším čase, získávají ceny hlavní: 16 chytrých telefonů Samsung Note3 a dva zájezdy pro celou rodinu na farmu v bavorských Alpách. Tam je prý možné potkat i medvěda skutečného. Ovšem vzhledem k tomu, že s vámi budou děti, které jsou obvykle hlučné a dupou, nemusíte se nechtěného setkání bát, medvěd se prý lidem raději vyhne, když má tu možnost. Zblízka se ale zajisté seznámíte s jinými zvířaty – třeba s krávami, koňmi či slepicemi.

Samé dobré věci

Brumík  nepotřebuje ledničku, vejde se do kapsy či batůžku a celkem dlouho vydrží, takže v kombinaci s ovocem a mléčným výrobkem funguje jako vyvážená svačina, třeba i na cesty. Nejdůležitější ovšem je, že ho děti mají rády. Možná to bude i tím, že se vyrábí z některých surovin, které k pečení dobrot používaly už naše babičky – například z mléka, mouky, cukru a vajíček. Tyto základní potraviny dnes kupujeme v supermarketech a některé děti už ani nevědí, kde se vlastně berou. A kdo z nás dospělých má představu, kolik taková kráva dokáže denně vyprodukovat mléka? Průměrně prý tak 15-25 litrů, krávy rekordmanky pak atakují hranici 50 litrů. A jak se vlastně z řepy stane cukr?

Odpovědi i na další otázky najdete v knížce „Brumík na farmě“, kde se děti tyto zajímavé informace dovídají hravou formou. A pokud budete mít štěstí, uvidíte naživo, jak to všechno funguje na farmě v bavorských Alpách, kde strávíte celý týden. Více na www.brumiknafarme.cz


Mohlo by vás zajímat
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Mateřská dovolená 2019 – vše, co potřebujete vědět
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Lilia Khousnoutdinová: Synovu placentu jsem pohřbila pod ořech, na dceřině roste lípa
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Ester Geislerová: Seznamka? Použila jsem fotku s těhotenským břichem a čekala!

Horoskopy

Váhy Pro někoho z rodiny může být váš momentální životní styl nevyhovující, ale vykašlete se na něj. Hlavní…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Gabriel, Zbyslav, Gábor

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu