Kombinovaný kočárek – ideální pro první roky života dítěte

S narozením miminka je třeba postupně řešit, jaký kočárek je v tom kterém věku nejvhodnější. Pokud si ovšem pořídíte kombinovanou variantu, budete ji moci používat skutečně dlouho.
Komerční článek
18. 6. 2015
Kombinovaný kočárek – ideální pro první roky života dítěte

S kombinovanými kočárky ušetříte starosti i peníze

Jak miminko roste, samozřejmě má různé potřeby. To se týká i kočárků, neboť pro novorozence je nejvhodnější hluboký kočárek, děti, které již umí sedět, užijí více sportovní kočárek, po kterém přicházejí na řadu lehké a skladné golfky. První roky života dítěte lze ovšem vyřešit podstatně jednodušeji. Pokud se totiž rozhodnete pořídit kombinovaný kočárek, bude vám stačit jeden výrobek na několik let, a to se určitě vyplatí!

Jeho základem je vysoce kvalitní a odolná konstrukce, ovšem hlavní výhodou je možnost kombinovat různé korbičky. Nejčastěji lze přitom podvozek kombinovat s hlubokým lůžkem, sportovní nástavbou a lze na něj nasadit i autosedačku! Jedná se tedy o ideální řešení, neboť kombinované kočárky jsou pohodlné a bezpečné pro děti a rodiče navíc ušetří starosti i peníze! Co si přát více?

Doplňky ke kočárkům. Co by vám ještě nemělo chybět?

Pokud už máte vybraný kočárek, ještě byste měla věnovat pozornost několika důležitým doplňkům. Především se jedná o zavinovačky a fusaky do kočárku, které děti pomohou udržet v teple, na které jsou z maminčina bříška zvyklé. Můžete si ovšem zakoupit i další kvalitní doplňky ke kočárkům, jež jsou více či méně důležité. Kde? Třeba v e-shopu Ondalek.cz seženete pestrý sortiment (nejen) kombinovaných kočárků a doplňků za velmi příznivé ceny! 

Mohlo by vás zajímat
Poševní mykózy trápí ženy hlavně v létě. Vyhnete se jim převlékáním plavek
28 dětských hřišť, která jsou noční můrou všech rodičů. To fakt nechcete!
Návratu do práce se nebojte. Matky jsou totiž výborné manažerky
Chcete otěhotnět? Chcete mít chytré a zdravé děti? Jezte jód!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu