Maminka.czSlavné maminky

Komička Adéla Elbel (42) je těhotná. Rodina se rozroste o pátého potomka!

Vanda Stöckbauerová 29.  11.  2023
Oblíbená česká komička a moderátorka Adéla Elbel čeká další dítě. Na svého třetího potomka se těší se svým manželem Michalem Rožkem (45), za kterého se vdala letos v létě. Jejich rodina se tak rozroste o pátého potomka.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Elbel má z prvního manželství dvě dcery, a to Amálii, které je osmnáct, a skoro devítiletou Vilmu. Rožek zase dva syny, a to dvacetičtyřletého Viktora a sedmiletého Antonína. „S Michalem jsme spolu necelé tři roky, ale známe se mnohem déle, nejdřív jsme se přátelili a oťukávali zpovzdálí,“ prozradila Elbel, která začíná pátý měsíc těhotenství.

VIDEO: Adéla Elbel pro časopis Moje Psychologie

V nedávném rozhovoru nám prozradila, že je láskyplná, ale přísná máma. "Mám nároky jak na sebe, tak na své dcery. Nemám ráda lenost a jsem dost činorodá. Takže to stejné chci od svých dětí." 

Rozvod a střídavá péče o dcery

Její dvě dcery Amálku a Vilmu dělí od sebe deset let. I přes velký věkový rozdíl jsou na sebe velmi fixované. "Sice je mezi nimi jistá řevnivost, což mě právě vzhledem k věkovému rozdílu nepřestává překvapovat, ale mají se moc rády. Však jsou také hodně spolu. Bohužel je mám ve střídavé péči, takže ony dvě jsou spolu, a pak jsme tam my s otcem na střídačku. Amálka schytala rozvod rodičů ve velmi citlivém věku, když jí bylo dvanáct, a tak měla pubertu mnohem náročnější, než by jinak musela mít. Doufám, že to pro ni zpětně nebude tak těžké, jako to prožívala," svěřila se oblíbená komička. 

V rozhovoru se rozpovídala i na téma fyzických trestů, na které má jasný názor. "Na zadek jsem jim dala a opravdu na to nejsem hrdá. Doteď si na to plácnutí pamatuju a vnímám ho jako své selhání nervů. Myslím, že je to ponižující pro dítě a vlastně i pro rodiče, pokud nemá jiné zbraně než ruku. Domluva a vysvětlování. Nic jiného se nemá používat."

I přes pokročilé těhotenství komička nezahálí, v lednu pokračuje v natáčení své talk show s názvem S Adélou v Divadle U Hasičů. 18. ledna přivítá Jitku Sedláčkovou a Jana Čenského, 22. února zase jako host dorazí Miroslav Kalousek s Berenikou Kohoutovou.

Stand-up komička Adéla Elbel o rozvodu, střídavé péči i fyzických trestech. "Plácnutí na zadek u sebe vnímám jako selhání nervů."
Témata: Těhotenství, Rodina, Slavné maminky, Dcera, Celebrity, Moderátorka, léto, Berenika Kohoutová, Antonín, Adéla Elbel, Viktor, komička, Má psychologie, Jan Čenský, Rožek, Potomek, Jitka Sedláčková, Pátý, Manžel, S Adélou, Vilma