Maminka.czMateřství

Komička Adéla Elbel (42) je trojnásobnou maminkou! Ke dvěma dcerám do rodiny přibyla další holčička. Jaké dostala jméno?

Dita Mrázková 29.  4.  2024
Maminka dvou dcer si "vyzkoušela" těhotenství po čtyřicítce. Těsně před porodem se na síti pozastavila nad vymoženostmi dětské výbavičky, se kterými se od posledního porodu setkala poprvé a vyjádřila i obavy, kolik že oblečení bude miminko potřebovat. Dnes už má ale úplně jiné starosti!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Známá stand up komička a moderátorka je maminkou dvou dcer, dospělé Amálky a devítileté Vilmy. Se svým současným manželem Michalem, za kterého se provdala loni v létě, čekala prvního společného potomka. Nastávající tatínek není úplně nezkušený, z předchozího vztahu má dva syny. 

VIDEO: ADÉLA ELBEL PRO ČASOPIS MOJE PSYCHOLOGIE

"Pomalu vybalujeme všemožné potřebné věci pro miminko a já jen koukám, co všechno děsně potřebujeme a o čem všem jsem dosud neměla ponětí, že existuje. Tolik vychytávek: polštářek proti otlakům hlavičky, hnízdo dodávající pocit bezpečí, mušelínové dečky a zavinovačky a ty jemné oblečky, které jsou nejen krásné, ale i funkční...", sdílela Adéla pár týdnů před porodem.

Dnes oznámila na svém Instagramu radostnou novinu. Do rodiny přibyla další holčička!
"Mámu má anděla, tátu čerta, Gréta se narodila dnes, na Roberta. Vítej, dcero naše!", sdílela Adéla.

A co že je pro Adélu ve výchově tou největší prioritou? "Na děti netlačím a nemám na ně zvýšené nároky. Chci, aby byly morálně zdravé, ale jestli u toho budou hrát na klavír, nebo ne, to neřeším. Chci, aby měly v tom náročném životě mezi dvěma domácnostmi co nejvíce klidu," prozradila dnes už trojnásobná maminka v našem nedávném rozhovoru.

K novému přírůstku jí gratulujeme a malé Grétce přejeme hodně zdraví.

Stand-up komička Adéla Elbel o rozvodu, střídavé péči i fyzických trestech. "Plácnutí na zadek u sebe vnímám jako selhání nervů."
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Slavné maminky, Rodina, Mateřství, Miminko, Rodina a vztahy, Rodičovství, Instagram, Celebrity, Dcera, Dětství, stand up, Adéla Elbel, komička, Oblečení, Rod, Maminka, Holčička, Vilma, Gréta