Maminka.czSlavné maminky

Komička Celeste Barber, která paroduje slavné ženy, si ze sebe dokáže udělat legraci jako nikdo jiný. Jaká je máma?

Dita Mrázková 30.  7.  2023
Na Instagramu ji sleduje téměř 10 milionů lidí, její videa zbožňují ženy napříč celým světem. Nebojí se totiž odkrýt ani svou duši, ani své tělo. Její parodie na dokonalost nezná hranic. Jaké je její soukromí? A co na její odhalování říkají synové?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Díky své přirozenosti a odvaze jít s kůží na trh se stala jednou z nejpopulárnějších žen ve své rodné Austrálii. A nejen tam. Celeste, která je zároveň i herečkou a scenáristkou, je oblíbenkyní i několika známých českých maminek. Jejími velkými fanynkami jsou například zpěvačka Martina Pártlová, moderátorka Ivana Kulhánková alias Ivana Fancy nebo "nasraná máma" Tereza Maroušková.

VIDEO: CELESTE BARBER PARODUJE SLAVNÉ KRÁSKY

Na instagramových profilech Celeste najdete zábavná videa, ve kterých paroduje nejen neznámé krásky s dokonalým zevnějškem, ale i slavné osobnosti z řad modelek, zpěvaček či hereček. Celeste to ale dělá tak, že nikoho neurazí, její videa jsou sice ironická, ale nikoliv zesměšňující. A právě v tom je její síla.

Fanynky na Instagramu ji za její videa ve velkém blahořečí. Díky nim totiž ten nakašírovaný "insta svět" plný retuše a filtrů, pod kterými se ony dokonalé ženy mnohdy ukazují, jaksi líp chápou. Celeste jim jde příkladem, že i s faldy na břiše, povislými prsy a zplihlými vlasy jsme to pořád my. A že nás naši muži milují i s těmito nedostatky.

Její manžel Api Robin je toho ostatně příkladem. Nedávno oslavili desetileté výročí svatby, vychovávají spolu dva syny a Api své ženě asistuje i v některých vtipných videích.

Pro australský deník Daily Life se komička svěřila, že když svého manžela viděla poprvé, doslova ji ohromil. "Měl dredy dlouhé až po svůj fantastický zadek. Je to ten nejfantastičtější člověk na celé zemi. Jsem jím prostě posedlá!"

Její muž má z prvního manželství dvě dospělé dcery Kayhu a Sahru, které jsou prý na svou "macechu" patřičně pyšné.

Biologickou matkou se komička stala v roce 2013, kdy se jí narodil syn Lou. Za dva roky se rodina rozrostla o dalšího syna Buddyho. A co její synové říkají na její slávu? "No prostě si myslí, že jsem vtipná! Ano, je divné, když si na sebe dám doma bikini a podpatky a chystám se natáčet. Však se mě taky jednou Lou zeptal, zda to není nevhodné. Na to jsem mu odpověděla: Miláčku, možná. Ale náš dům ještě není splacen, víš."

Klepněte pro větší obrázek

Celeste nedávno sdílela historku o tom, jak svou rodinu musela na čas opustit. "Hodně cestuji a jsem pryč od svých dětí, což je opravdu těžké. Když jsem zase jednou odjížděla, měl můj muž krásné husté vlasy, vyšisované od slunce jako typický australský surfař. A taky měl všechny zuby. Když jsem se o dva týdny později vrátila, měl oholenou hlavu a přišel o dva přední zuby. Takže moje rada je: Nenechávejte manžela samotného s dětmi," vtipkovala s humorem sobě vlastním. 

Témata: Děti, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Rodina a vztahy, Instagram, Rodičovství, Syn, Dětství, Celebrity, Fotografie, Tělo, mateřská láska, Sociální sítě, Odvaha, ikona, Martina Pártlová, Austrálie, idol, komička, Vtip, Celeste Barber, Slavná žena, Lou