Maminka.czGalerie

Komik, který si bere "na paškál" slavné mámy: Obléká se do imitací jejich luxusních outfitů a baví internet i samotné celebrity

Dita Mrázková 29.  2.  2024
Jeho hlavním cílem je pobavit lidi a vyvést je z depresí. A taky dokázat své mámě, že se i chudý kluk odněkud z Nigérie může dostat na výsluní. Podívejte se na povedené imitace slavných žen v podání Funnyho Toheeba.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Toheeb Adedokun Akorede alias Funny Toheeb je nigerijský komik, který se proslavil tím, že se nebojí imitovat celebrity tak trochu netradičním způsobem. Hvězdy první velikosti a jejich luxusní (a mnohdy i odvážné) módní kreace "transformuje"
do stylu "co dům dal".

VIDEO: IMITÁTOR VÁCLAV FALTUS: PROČ JE SVOBODNÝ A ŽIJE S MAMINKOU?

Místo latexu igelit nebo lepenka, místo značkového psaníčka za statisíce plastová miska. K ženským tvarům si dopomoct vycpávkami v podobě melounů či polštářů a jde se na věc... Tento sympaticky drzý mladík si hlavu s ničím neláme!
"Lidé se smějí a to je můj hlavní cíl, vyvést je z depresí," říká odhodlaně Toheeb.

Klepněte pro větší obrázekCardi B vs. "ďáblice od vedle"

I když se zdá jeho imitace outfitů jako jednoduchá věc, Toheeb se musí hodně snažit, aby dosáhl kýžených výsledků. "Není to práce na jeden den, výroba některých šatů trvá někdy i několik týdnů. Stejné je to i se stylizací při pořizování fotografií. S fotografem pracujeme často až do noci," popisuje komik. 

Klepněte pro větší obrázekKim Kardashian vs. "alobalové pokušení"

Mezi celebritami, které imituje nejčastěji, jsou i slavné maminky. Mezi nejznámější patří influencerka Kim Kardashian nebo zpěvačky Cardi B, Jennifer Lopez či Rihanna. Když byly některé z nich v očekávání, Funny Toheeb toho hned využil a jejich modely odhalující těhotenské bříško prezentoval po svém...

Klepněte pro větší obrázekRihanna vs. "igelitová diva"

Do budoucna má kreativní umělec velké ambice. "Nenarodil jsem se se stříbrnou lžičkou v puse. Vlastně chci být tím, kdo změní příběh své rodiny, proto pokračuji v práci a nehodlám usnout na vavřínech. Moje máma mi nevěří, že bych mohl být celebritou, ale víc než půl milionu sledujících na Instagramu, mezi kterými jsou i hvězdy, které imituji, to je dost patřičný důvod změnit názor," říká Toheeb.

Klepněte pro větší obrázekKaty Perry vs. "domácí svítilna"

Jeho další povedené kreace najdete ve fotogalerii.

Tohle musíte vidět! Jak by vypadali potomci 10 bývalých hollywoodských párů, kdyby založily rodinu?
Témata: Galerie, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Instagram, Celebrity, Fotografie, zpěvačka, Deprese, Vtip, internet, Šaty, Cardi B, těhotenské bříško, Katy Perry, Jennifer Lopez, Rihanna, Kim Kardashian, Nigérie, Outfit, Paškál, Máma, Komik, Kim Kardashianová, Jennifer Lopezová