Maminka.czSoutěže

Komu zkrášlí byt rolety Disney & VELUX Kolekce snů

Komerční článek
28. 5. 2014
Komu zkrášlí byt rolety Disney & VELUX Kolekce snů
Známe už výherce tří pohádkových rolet dle vlastního výběru. Šťastné výherce najdete na konci článku.

Společnost VELUX navázala spolupráci s Disney a dohromady vytvořily hravou kolekci rolet pro střešní okna. Vybírat můžete ze 12 odlišných vzorů se šesti Disney postavičkami. Motivy z Kolekce snů inspirují děti při hraní s kamarády, při usínání se zas s nimi nemusí nikdy bát. Pohádkoví kamarádi na ně totiž mohou dohlédnout ve dne i v noci. Střešní okna a celý pokoj rozveselí medvídek Pú, Bambi, myška Minnie s myšákem Mickeym, hrdinové filmu Letadla a Popelčin princeznovský příběh.

Vybírat můžete ze dvou odlišných designů – zatímco první hýří jasnými a živými barvami, které okouzlí ty nejmenší, druhý nabízí jemnější a klidnější odstíny vhodné pro děti školkou a školou povinné.

Místo pro představivost i odpočinek

„Dětský pokoj má zpravidla dvojí účel. Je to místo pro hry a klidný spánek zároveň, tedy dvě z nejdůležitějších aktivit v životě dětí. Kolekcí snů, která vznikla ve spolupráci se společností Disney, vytváříme prostředí, které děti bude při hraní stimulovat a rozvíjet jejich fantazii. Při spánku ale zároveň zatemní místnost během dne či noci, přesně podle potřeb dítěte,ˮ vysvětluje Jaroslava Gregorová ze společnosti VELUX.

Světlo či tma, přesně podle potřeb dítěte

Zcela zatemňující rolety z Disney© & VELUX Kolekce snů poskytují stoprocentní zatemnění a jsou nastavitelné v jakékoli výšce okna. Můžete tak regulovat přísun denního světla podle potřeby a dopřát nerušený spánek dětem i v průběhu dne.

Vysoká kvalita a kreativní zpracování – to nejlepší z obou značek

Zcela zatemňující rolety z Disney© & VELUX Kolekce snů splňují vysoké nároky nejen na technické zpracování, ale také na zdraví a bezpečnost dětí. Všechny rolety dostály přísným podmínkám normy OEKO-TEX®, použité komponenty neobsahují žádné škodlivé látky, které by mohly být nebezpečné pro zdraví dětí. Disney rolety jsou k dostání ve všech velikostech střešních oken VELUX a jsou opatřeny systémem Pick & Click!TM, díky kterému zvládnete snadno a rychle namontovat roletu svépomocí. Více informací na www.velux.cz. Zajímavé tipy najdete i na www.zivotvpodkrovi.cz.

Pohádkovou roletu Disney© & VELUX Kolekce snů podle vlastního výběru vyhrávají 3 soutěžící, kteří správně odpověděli na otázku a jejich odpověď přišla jako 25., 100. a 150. v pořadí.

Viktorie K. (Děčín) Věra S. (Semice) Michaela H. (Hradec Králové)

Výhercům gratulujeme.

Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Chcete skončit s kojením? Buďte důsledná a obrňte se trpělivostí!
Dcera měla hrůzu ze psů. Vyléčil ji psí nalezenec!
Lejla Abbasová předčasně porodila dva krásné chlapečky! Jak se jmenují?
Když dítě truchlí... Jak mu pomoci vyrovnat se se smrtí?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu