Maminka.czDěti

Konečně rovnátka pro děti, která opravdu fungují!

Reklama
5. 10. 2020
Konečně rovnátka pro děti, která opravdu fungují!
Možná si říkáte, že je vaše dítko na rovnátka ještě moc malé. Pokud vás však zubař poslal k ortodontistovi, neměli byste návštěvu odkládat. Některé zubní vady je totiž možné rozpoznat už ve věku 6 až 10 let.

Pravda je, že křivé a stěsnané zuby se dají velmi úspěšně vyřešit i později, nicméně není dobré složitější deformace zanedbávat. Mohly by totiž ohrozit vývoj rysů obličeje do takové míry, že by v dospělosti bylo nutné sáhnout k maxilofaciální chirurgii.

V minulosti se tyto deformace ve fázi 1, kdy se vyvíjí čelisti a tvoří se prostor pro druhé zuby, léčily pomocí snímatelných rovnátek. Léčba však nebyla příliš úspěšná, což přispělo k negativnímu postoji, který k rovnátkům u dětí rodiče zastávají dodnes. V současné době je však situace o mnoho příznivější.

Díky vědeckému pokroku je nyní možné dětské pacienty léčit pomocí neviditelných rovnátek Invisalign First. Tato léčba pomáhá s řešením široké škály problémů s narovnáváním zubů u rostoucích dětí, včetně stlačení, mezer a úzkých zubních oblouků.

Neviditelná rovnátka pro děti

Neviditelná rovnátka Invisalign First jsou snímatelná, tudíž usnadňují zubní hygienu a podporují učení správných návyků. Dítě se naučí správně si čistit zuby a používat dentální nit. Rovnátka jsou navíc pohodlná, dítě nebude mít problém s odřenými dásněmi či rozseknutými rty od zámečků či drátků.

Skvělé je pro vaše děti i to, že se nebudou muset vzdát svých oblíbených křupavých dobrot a tvrdých bonbonů, které by si s běžnými rovnátky nemohly dovolit pojídat.

Výsledek uvidíte předem

Vzhledem k tomu, že jsou rovnátka navržena přesně podle potřeb vašeho dítěte, můžete si být jisti výsledkem. Vzhled zubů budete vidět už na začátku léčby. Díky tomu, je také ortodontista schopen naplánovat případnou fázi 2, který bude mnohem kratší.

S čím mohou Invisalign First pomoci?

  • Zabránit zhoršení již existujících problémů se skusem.
  • Opravit stávající podmínky narovnávání zubů.
  • Zlepšit vzhled rostoucího dětského úsměvu.
  • Pomoci s odstraněním návyků, jako je cucání palce nebo tlačení jazyka.

Neviditelná rovnátka Invisalign First jsou bezpečná

Fólie jsou vyrobeny z průhledného 100% biokompatibilního plastu. Materiál je bezpečný a nejsou na něm stopy monomeru. Jsou proto naprosto bezpečné a nepředstavují žádné riziko neurotoxicity a nemají karcinogenní účinky.

Tato technologie se doposud používala pro řešení zubních vad u dospělých pacientů. V současné době je však možné je používat i pro léčbu vad u dětí. Prediktabilita a přesnost, kterou nabízí speciální 3D software umožňuje léčit i děti od 6 let, a to i přes to, že dítěti chybí některé zuby.

Úspora času

Kromě toho, že ušetříte svému dítěti spoustu času s rovnáním zubů v pozdějším věku, ušetříte čas i sobě. S Invisalign totiž odpadají pravidelné a časté kontroly u ortodontisty. Všechny folie totiž dostanete po první návštěvě domů a budete je v pravidelných, obvykle 14denních intervalech měnit. Na kontroly budete chodit jednou za 2 až 3 měsíce, s klidem tedy můžete odjet na dovolenou nebo poslat dítě na prázdniny bez toho, abyste se museli přizpůsobovat kontrolám u ortodontisty.

Témata: Děti

Mohlo by vás zajímat
Děti, které po narození vypadají jako naštvaní staříci! Nebo filmové hvězdy
Vrať se, až se uklidníš! Tahle věta nic neřeší. Jak zkrotit dětské nálady?
Dítě s horečkou nevyšetřím! Pozor, Covid mění pravidla návštěv u pediatrů
Skáče vám do řeči? Dělá, že neslyší? Tohle byste u dětí neměli ignorovat!
Říkadla a říkanky: Proč je děti potřebují a jak jim škodí, když je neznají?
To se nedá jíst, stěžují si mámy v porodnicích. Co jste dostaly na talíř vy?
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Hysterický záchvat: Zvládněte ho bez stresu! Tohle na vzteklouny platí
Kdy mít další dítě: Brzo, nebo počkat? Pro a proti různých věkových rozdílů

Horoskopy

Váhy Jste okouzleni osůbkou, která vám vpadla do cesty. Nepůjde však o vážnou známost, ale nového kamaráda.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Felix, Felicie, Felície

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné