Maminka.czSlavní rodiče

Konečně si řekli "ano"! Hvězdný pár JLo a Ben Affleck má dohromady 5 dětí. Jak spolu vycházejí?

Dita Mrázková 20.  7.  2022
Malá, rychlá, v obnošených outfitech, bez hvězdných manýr. Taková byla svatba hollywoodského fešáka a sexy zpěvačky. Jak probíhal obřad, proč je neoddal Elvis Presley a jak spolu vycházejí děti?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je i trpělivá. Dvacet let trpělivá. Byla to ta nejlepší možná svatba, jakou jsme si dokázali představit."

Slova popové zpěvačky hovoří za vše. Jennifer a Ben už byli zasnoubeni v roce 2002, ale ze svatby nakonec sešlo. Počkali si a své ANO si navzájem řekli po dvaceti letech.

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a JLo

Pokud čekáte okázalou pompézní svatbu, pletete se. Hvězdný pár pojal svůj den D hodně netradičně a skromně. Ben měl na sobě staré sako, Jennifer zase dvoje šaty, z nichž jedny schovávala ve skříni pěknou řádku let.

"Obřad jsme měli v Little White Chapel chvilku před půlnocí. Milostivě pro nás nechali otevřeno ještě několik minut po zavíračce, nechali nás pořídit fotografie v růžovém kabrioletu Cadillac, zřejmě kdysi používaném samotným králem Elvisem. Přáli jsme si, aby nás oddal, ale údajně už byl prý v posteli," nechali se slyšet šťastní novomanželé.

Za svědky jim byly jejich děti – Benova dcera Seraphina, kterou má ze vztahu s herečkou Jennifer Garner, a Emme, dcera Jennifer Lopez a muzikanta Marka Anthonyho. 

Novomanželé Affleckovi (Jennifer si vzala Benovo příjmení) mají dohromady pět dětí. Vedle Seraphiny je Ben tátou dcery Violet a syna Sama, Jennifer má vedle Emme ještě syna Maximiliana, Emmino dvojče.

A že to bude v nové velké rodině klapat, je už teď jasné. Jennifer ocenila Bena jako tátu především na Den otců těmito slovy:

"Už více než rok sleduji, jaký jsi otec. A nikdy jsem neviděla důslednějšího, více milujícího a obětavějšího tátu než tebe. A netýká se to jen tvých vlastních dětí, ale taky těch mých. Jsi láskyplný a angažovaný v každém okamžiku, kdy jsou s tebou. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, jaké jsem kdy viděla." Tak se vyznala JLo. 

I ona sama zvládne určitě tolik společných potomků s grácií, což se potvrdilo nedávno, když Benův syn Sam naboural v půjčovně luxusní automobil a slavný rodič i "macecha" to zvládli s klidem a nadhledem.

Všechny děti slavného páru se už stačily poznat a údajně spolu vycházejí víc než dobře, žárlivost jeden na druhého je prý úplně minula. Tahle hvězdná rodinka má, jak vidno, našlápnuto správným směrem!

Témata: Mateřství, Slavní rodiče, Rodina a vztahy, Rodina, Výchova, Dvojčata, Slavní tatínci, Životy slavných, herečka, Krása a styl, Herec, zpěvačka, Sam, Děti slavných, Dcery, Jennifer Lopez, Emme, Celebrity, Jennifer Garner, Samuel, Ben Affleck, Marc Anthony, Nevěsta, Violet, Maximilian
Mohlo by vás zajímat
Žena po porodu upadla do kómatu. Otec pak dceru sám "nakojil". Udělal bych cokoli, říká hrdě
Formánková Simona
Příběhy
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie