Maminka.czVýchova

Kontroverzní výchovná metoda maminky trojčat: Neposedným synkům svázala ruce! Udělala bych to zas, napsala k videu

Dita Mrázková 17.  10.  2023
Máte výčitky, že jste svého malého nezbedu plácli přes zadek nebo mu zakázali pohádku, protože hodně zlobil? Video, které sdílela čtyřnásobná maminka, vaše pochyby o mateřských dovednostech možná zmírní. Ta totiž docílila toho, aby si její synové přestali ubližovat, mírně řečeno, dost netradičně!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Summer Shilingford je máma čtyř dětí. Kromě desetileté dcery Violet vychovává ještě tříletá trojčata Otise, Rocca a Prince. A právě tihle malí kluci přinutili svou mámu udělat dost kontroverzní výchovný kousek...

VIDEO: TROJČATA BOJUJÍ O JEDEN MÍČ! JAK TO DOPADNE?

Summer byla jednoho dne už dost vystresovaná z jejich neustálého pošťuchování se, tahání se za vlasy a škrábání. A tak ji napadlo řešení, jak malé nezbedy "zkrotit". Dvěma z chlapců, kteří byli upoutáni v kočárku, svázala rukávy na tričku tak, aby nemohli hýbat rukama. Protože chtěla motivovat ostatní podobně vynervované rodiče,  že v tom nejsou sami, sdílela krátké video na svém Instagramu s komentářem, že by to udělala klidně ještě milionkrát, jen aby zabránila jejich vzájemnému ubližování si.   

Klepněte pro větší obrázek

Chlapci na videu nijak neprotestují, spíš vypadají udiveně. Video, které má přes čtyři miliony zhlédnutí, se však samozřejmě neobešlo bez kritiky. Spousta lidí odsoudila svázání rukou jako zbytečný a krutý krok rodiče vůči svému dítěti. Summer však hned vysvětlila, že tuhle metodu použila jen na pár vteřin, aby synové pochopili, že si prostě nesmí ubližovat. "Udělala bych to klidně pomilionté, jen abych tomu zabránila," nechala se slyšet.

Našlo se ale i pár pozitivních reakcí. Jeden z rodičů napsal, že on na svém dítěti praktikuje podobnou metodu v obchodě, když jeho syn vytahuje všechno z regálů. Jiná maminka zase Summer napsala, že je to docela dobrá alternativa, jak eliminovat fyzické napadání se sourozenců. A co si o tom myslíte vy? Diskutovat můžete na našem Facebooku.

KVÍZ: Netradiční výchova podle celebrit. Poznáte, kdo tyto metody praktikuje?
Témata: Děti, Rodina a vztahy, Mateřství, Rodina, Výchova, Rodičovství, Instagram, Syn, Chování a vztahy, Dcera, Sociální sítě, mateřská láska, pohádka, Trojčata, Facebook, Zadek, Violeta, Rocca, Výchovná metoda, Metoda, Synek, Princ, Maminka, Nezbeda