Maminka.czKrása a styl

Kosmetické tipy, jak chránit pleť před sluníčkem. Make-up vyměňte za BB krém

Michaela ČentešováČasopis Maminka 1.  6.  2017
iStockphoto.com
Kosmetické tipy, jak chránit pleť před sluníčkem. Make-up vyměňte za BB krém | iStockphoto.com
Víte, jak nejlépe ochránit pleť před sluníčkem? I když pravé léto nás teprve čeká, už teď byste neměla nechat nic náhodě a měla myslet na kvalitní ochranu před slunečním zářením.

Po zimě bývá naše pokožka dehydratovaná a vysušená, citlivá a náchylná ke slunečním alergiím. Nebezpečí jarního slunečního záření je v tom, že ho často podceňujeme. Pocitově se nám totiž může zdát, že ještě nemá takovou sílu, ale opak je pravdou.

Opalování během těhotenství: pouze občas a s rozumem

Snadno tak může dojít ke vzniku spálenin, k předčasnému stárnutí kůže, nebo se dokonce může zvýšit riziko vzniku rakoviny kůže. I teď na jaře byste proto vy a zvláště vaši mrňouskové měli nosit pokrývku hlavy, sluneční brýle a pokožku chránit vrstvou opalovacího krému.

Témata: Zdraví, Časopis Maminka, Krása a styl, Jen pro maminku, Kosmetické tipy, Dermatoložka, Pozitivní vliv, Štěpánka Čapková, UV faktor, SPF, Klobouk, Opalovací krém, UVB, Dlouhodobé působení, Negativní vliv, Zdravé opálení, Avokádo, Krém, Tip, Pleť, Zdravé opalování, UV záření, Motol, Sluneční brýle, Pokožka
Mohlo by vás zajímat
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
kog Blesk pro ženy
Po porodu