Maminka.czSlavné maminky

Kourtney Kardashian (44) se stala čtyřnásobnou mámou! Se svým manželem přívitali na svět vytouženého syna

Dita Mrázková 4.  11.  2023
Hvězda reality show podstoupila sérii umělých oplodnění i drastickou detoxikační očistu. To vše kvůli touze po čtvrtém dítěti. Podařilo se a dnes už má zase důvod k úsměvu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jedna z klanu "Kardashianek", která má z předchozího vztahu třináctiletého syna Masona Dashe, desetiletou Penelope a osmiletého syna Reigna Astona, se po několika neúspěšných pokusech znovu dočkala!

VIDEO:  Kourtney Kardashianová oznámila partnerovi těhotenství

Se svým mužem, bubeníkem Travisem Barkerem, za kterého se nedávno provdala, toužila mít další dítě, jenže štěstí na jejich straně zrovna nestálo. Travis je otcem už dospělého syna Landona a sedmnáctileté dcery Alabamy.

Společně s Kourtney podstoupili na cestě k vytouženému dítěti poměrně tvrdou detoxikační očistu. "Pět dnů jsme neměli žádný kofein, žádný alkohol, žádný sex, žádné cvičení a žádný cukr. Cítíme se úžasně a nyní začínáme týdenní pobyt v lázních, kde budeme denně podstupovat čtyřhodinové procedury," popsala Kourtney.

Dokonce poslechla svého gynekologa, který ji prozradil opravdu pikantní recept jak otěhotnět. Zoufalé Kourtney navrhl, aby čtyřikrát denně pila manželovo sperma.

Klepněte pro větší obrázek

Zda právě tento tip dopomohl manželům ke štěstí netušíme, jisté ale je, že v těchto chvílích se už oba radují ze svého prvního společného potomka.

I když Kourtnery musela ještě v září podstoupit náročný chirurgický zákrok, aby zachránila život svého nenarozeného dítěte, dnes je všechno jinak. Podle magazínu People slavný pár na svět přivítal syna, pro kterého měl v plánu jméno Rocky Thirteen.

Na společné momentky si tak budeme muset ještě počkat.

Sestry Kardashianovy a jejich extravagantní narozeninové oslavy pro děti: Živý jednorožec i Hello Kitty
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Rodičovství, Slavné páry, Neplodnost a IVF, Syn, Celebrity, mateřská láska, Sociální sítě, ikona, Umělé oplodnění, Hormonální léčba, očista, Zmrazení vajíček, sperma, Kourtney Kardashian, Travis Barker, People, Máma, Realita show

Video