Maminka.czHoroskopy

Kozoroh na dramaťák, Beran na kolektivní sport. Vyberte dítěti zájmový kroužek podle hvězd!

Simona Formánková 21.  9.  2022
Školní rok už je v plném proudu a vy se snažíte na poslední chvíli vybrat svému potomkovi zájmový kroužek, který by ho naplňoval a bavil? Aby výběr nesklouzl k variantě - "pokus omyl", zeptejte se hvězd, jaký talent jednotlivá znamení nejlépe vystihuje.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pokud vaše dítě navštěvuje některou ze vzdělávacích institucí, pravděpodobně už jste řešili, jaký kroužek vybrat. Fotbal jako kamarád Honzík nebo balet jako kamarádka Sára - jsou obvyklé odpovědi! Děti se rozhodují podle toho, co vidí u kamarádů nebo svých idolů. Často také chtějí dělat všechno, ale ve finále nevydrží u ničeho. Jenže jak to v počátku rozklíčovat? Zeptali jsme se hvězd a máme pro vás jasné odpovědi.

BERAN - Berani mají talent na kolektivní aktivity, ale nejraději navštěvují kroužky, ve kterých se mohou projevit samostatně. Například tenis, tanec nebo judo. 

BÝK - Býci jsou klidnější povahy. Rádi poznávají svět a přírodu. I v zájmových kroužcích tak rozhodně ocení přítomnost zvířat, o která se budou starat. 

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé a klidné, Ryby milují autority, Střelci si s ničím nelámou hlavu

BLÍŽENCI - Blíženci umí zacházet s mobily i počítači a velmi rádi pracují s informacemi. Mají zájem o nové technologie a v tomto směru jsou lační po nových vědomostech.

RACI - Raci jsou velmi citliví a rádi pomáhají ostatním. Často se věnují stravování a zdravému životnímu stylu. V zájmových kroužcích ocení vše, co bude směřovat k estetice.

LVI - Lvi jsou výborní vedoucí a šéfové. Mívají obvykle i pedagogický talent. Jsou tvořiví a nejvíce je zajímá svět médií. 

PANNY - Jejich talent je nasměrován většinou do zdravotnictví. Milují také zahradničení a vše, co se týká rostlin či ekologie. 

VÁHY - Váhy mají většinou talent pracovat s barvami a umělecké cítění. Skvěle se orientují v kráse a estetice. Váhy bývají také skvělými poradci. 

ŠTÍŘI - Štíři se obvykle objevují tam, kde se řeší mezilidské vztahy. Rádi se pohybují v oblasti, kde se pracuje se zákonem, pořádkem a systémem. Jsou ambiciózní. 

Mámy podle horoskopu: Blíženkyně organizátorky, pohodové Račice, Lvice vypravěčky a Panny ocení zvídavost

STŘELCI - Střelci milují cestování. Rádi se stanou trenéry ve sportu. Rozhodně neuděláte chybu, pokud výběr kroužku zaměříte na jazykovou školu nebo tam, kde mohou uplatnit vrozené diplomatické jednání.

KOZOROH - Kozorozi milují pořádek, systém a řád. Baví je architektura, vymýšlení a plánování staveb. Protože se v životě uplatňují jako úspěšní politici, rozhodně ocení kurz komunikace a rétoriky.

VODNÁŘI - Jsou rádi originální. Nejraději budou na místě, kde je potřeba něco nového vymyslet, být kreativní. Rádi pracují s počítači a hudbou. Rozhodně by měli uplatnit svůj umělecký talent. 

RYBY - Ryby rády pečují o druhé. Rozhodně se budou cítit dobře v kurzech s lékařskou tématikou. Případně kroužcích, které jsou zaměřeny na estetiku. 

Témata: Výchova, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Sport, Býk, Vodnář, Kozoroh, Panna, Štír, Rak, astrologie, Talent, Blíženec, Beran, idol, Blíženci, Školní rok, Kroužky, Zájmový kroužek, Blíženkyně, Plný proud, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat