Maminka.czHoroskopy

Kozoroh na dramaťák, Beran na kolektivní sport. Vyberte dítěti zájmový kroužek podle hvězd!

Simona Formánková 21.  9.  2022
Školní rok už je v plném proudu a vy se snažíte na poslední chvíli vybrat svému potomkovi zájmový kroužek, který by ho naplňoval a bavil? Aby výběr nesklouzl k variantě - "pokus omyl", zeptejte se hvězd, jaký talent jednotlivá znamení nejlépe vystihuje.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pokud vaše dítě navštěvuje některou ze vzdělávacích institucí, pravděpodobně už jste řešili, jaký kroužek vybrat. Fotbal jako kamarád Honzík nebo balet jako kamarádka Sára - jsou obvyklé odpovědi! Děti se rozhodují podle toho, co vidí u kamarádů nebo svých idolů. Často také chtějí dělat všechno, ale ve finále nevydrží u ničeho. Jenže jak to v počátku rozklíčovat? Zeptali jsme se hvězd a máme pro vás jasné odpovědi.

BERAN - Berani mají talent na kolektivní aktivity, ale nejraději navštěvují kroužky, ve kterých se mohou projevit samostatně. Například tenis, tanec nebo judo. 

BÝK - Býci jsou klidnější povahy. Rádi poznávají svět a přírodu. I v zájmových kroužcích tak rozhodně ocení přítomnost zvířat, o která se budou starat. 

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé, Ryby mají rády autority, Blíženci jsou šašci třídy

BLÍŽENCI - Blíženci umí zacházet s mobily i počítači a velmi rádi pracují s informacemi. Mají zájem o nové technologie a v tomto směru jsou lační po nových vědomostech.

RACI - Raci jsou velmi citliví a rádi pomáhají ostatním. Často se věnují stravování a zdravému životnímu stylu. V zájmových kroužcích ocení vše, co bude směřovat k estetice.

LVI - Lvi jsou výborní vedoucí a šéfové. Mívají obvykle i pedagogický talent. Jsou tvořiví a nejvíce je zajímá svět médií. 

PANNY - Jejich talent je nasměrován většinou do zdravotnictví. Milují také zahradničení a vše, co se týká rostlin či ekologie. 

VÁHY - Váhy mají většinou talent pracovat s barvami a umělecké cítění. Skvěle se orientují v kráse a estetice. Váhy bývají také skvělými poradci. 

ŠTÍŘI - Štíři se obvykle objevují tam, kde se řeší mezilidské vztahy. Rádi se pohybují v oblasti, kde se pracuje se zákonem, pořádkem a systémem. Jsou ambiciózní. 

Mámy podle horoskopu: Jaké jsou Blíženkyně, Račice, Lvice a Panny?

STŘELCI - Střelci milují cestování. Rádi se stanou trenéry ve sportu. Rozhodně neuděláte chybu, pokud výběr kroužku zaměříte na jazykovou školu nebo tam, kde mohou uplatnit vrozené diplomatické jednání.

KOZOROH - Kozorozi milují pořádek, systém a řád. Baví je architektura, vymýšlení a plánování staveb. Protože se v životě uplatňují jako úspěšní politici, rozhodně ocení kurz komunikace a rétoriky.

VODNÁŘI - Jsou rádi originální. Nejraději budou na místě, kde je potřeba něco nového vymyslet, být kreativní. Rádi pracují s počítači a hudbou. Rozhodně by měli uplatnit svůj umělecký talent. 

RYBY - Ryby rády pečují o druhé. Rozhodně se budou cítit dobře v kurzech s lékařskou tématikou. Případně kroužcích, které jsou zaměřeny na estetiku. 

Témata: Horoskopy, Výchova, Štír, Rak, Sport, Býk, Kozoroh, Znamení podle horoskopu, Panna, Vodnář, astrologie, Beran, Blíženec, idol, Talent, Blíženci, Zájmový kroužek, Blíženkyně, Plný proud, Školní rok, Kroužky, Sport na Heureka.cz

Video