Krajská nemocnice T.Bati a.s.

jana 16. 5. 2010 16:49
chtela bych se prosim informovat zdali je ve zline mozny porod do vany a jak to probiha rodila sem dvakrat ve zline ale jen normalne drive asi nebyla moznost porodu do vany nebo me ho nikdo nenabidl.a kolik to stoji prosim pokud to bude mozny zaslete me odpoved na mejl.jamarsalkova@seznam.cz dekuji za odpoved.
??? 7. 7. 2010 16:28
Od 17.6 do 30.6 .2010 jsem byla hospitalizováná na rizikovém oddělení.Ve dne 22.6 2010 se mi narodil druhý syn Vojtíšek 48/2069 a to císařským řezem.Doktoři se o mě i o maleho vojtíška starali opravdu dobře.řekli nám co a jak ne jak v kroměřížské nemocnici.Kde jsem rodila prvního syna dominika.Byla jsem ráda že císařský řez provedl doktor Havelka s doktorkou Kostelanskou.ještě jednou děkují za vzornou péči o nás dva jak doktorum tak sestřičkám.Na novorozencích byl můj syn vždy vítán,když jsem nevěděla tak mi rádi pomohli.poradili a když jsme dostali novorozeneckou žloutenku tak jsem mohla chodit za ním se dívat.
Zuzana 12. 5. 2018 17:50
Já se chystám již po 4 rodit do Zlínské porodnice. A musím jen říct že pokaždé to všechno bylo v super. Od příjezdu až po odjezd s miminkem domů.
5. 2. 2011 20:35
Chtěla bych jenom přodat, že od 1.7.2010 je možné ve Zlíně darovat pupečníkovou krev.
KECLIKOVÁ 17. 6. 2011 12:07
Jsem moc ráda, že máme zde tak vynikající lékaře. První těhotenství i porod byl ok, ale bohužel u druhého těhotenství se mě ve 39tt předčasně odloučila a syn po porodu nedýchal. Díky lékařům v BN(porodnici) náš druhý syn žije.Byl sice par hodin po porodu převezen do Olomouce, kde nám ho nadále zachranovali, ale nebýt zlinských lékařů, neb jen kdyby lehce zavahali,.. tak kdoví jak by to dopadlo. moc vám všem děkujeme, že můžeme mít našeho Tadeáška doma.
Zlínskou porodnici opravdu doporučuji, byla jsem tam už rodit po druhé a byla jsem velmi spokojena.i jakékoliv komplikace dokaží ihned bez zavahání řešit a vše vám krásně vysvětlí
Eva 30. 1. 2018 08:20
Ve Zlíně jsem rodila 2krát a vše perfektní. Skvělá PA,která podporuje bonding a dotepani pupecniku. Na některých boxech je i vana. První porod byl vyvolavany,druhý spontánní s minimálním zásahem. Za mě skvělý přístup. Oddělení sestinedeli taky super,skvělá laktacni poradkyně,kterou by některé sestry měly poslouchat a ne ji protirecit,pak matou maminky.
Kdybych ještě nekdy rodila,tak jedině ve Zlíně.
30. 1. 2018 09:17
V porodnici ve Zlíně jsem rodila 3x a z toho poprvé před 10 lety a naposled před 8 měsíci. Každý porod byl úžasným zážitkem. Byl veden citlivě, empaticky. Do této porodnice porodní plán nepotřebujete, zde se přání, která se obvykle do plánů píší, dělají automaticky, standartně. A oddělení šestinedělí, tomu patří také 5 *
Marie 19. 8. 2018 17:22
Kamarádka rodila v KNTB před měsícem . Byla na 4. etáži a ta nemá moc dobrou pověst . Některé sestry se chovaly tak , že by toto povolání neměly vůbec vykonávat .
8

Horoskopy

Kozoroh Hýříte optimismem a vysokým sebevědomím. Ať už se objeví jakýkoliv problém, tak ho expresně vyřešíte.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dušan, Dušana, Dustin

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné