Maminka.czHeidi Klum

Královna strašidelných proměn Heidi Klum. Podívejte se, jakým převlekem ohromila čtyřnásobná maminka tentokrát!

Lenka Knápková 31.  10.  2023
Heidi Klum je mezi celebritami asi největší milovnicí Halloweenu. Každý rok pořádá velkolepou párty a na svém převleku rozhodně nešetří. Své přátele a fanoušky překvapuje propracovanými a děsivými proměnami, například loni šokovala kostýmem červa. Letos byla za páva.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Heidi Klum je neměcká topmodelka, herečka, módní návrhářka a porotkyně soutěží Amerika má talent a Německo hledá topmodelku. A hlavně je maminkou čtyř dětí.  V nedávném rozhovoru prozradila, že by si i s padesátkou na krku klidně pořídila ještě páté!

Ve světě módy se proslavila hlavně díky spolupráci se značkou Victoria’s Secret. Dostala se na obálku všech významných módních časopisů, jako jsou Vogue, Elle, Sports Illustrated nebo Marie Claire. I ve svých padesáti letech má perfektní postavu, kterou si udržuje striktním jídelníčkem a pravidelným cvičením jógy. Úspěšná je i na sociálních sítích, kde ji sleduje 11,6 milionu fanoušků. 

Modelka je vášnivou milovnicí Halloweenu a během 22 let představila celou řadu kostýmů, a to od sexy obepnutých oblečků po stárnoucí babičku s křečovými žilami a stařeckými skvrnami. V roce 2021, kdy se její každoroční halloweenská párty nekonala kvůli covidové pandemii, aspoň vydala strašidelný sedmiminutový film, v němž si zahrála hlavní roli.

"Letos to bude velmi, velmi velké a velmi barevné," řekla k letošnímu kostýmu a dodala, že se snaží každý rok najít neobvyklé kostýmy, které se liší od všech, které kdy dělala. Ačkoli Heidi říká, že každý rok vymýšlí svůj vzhled sama, má k dispozici velký tým profesionálů, kteří se specializují na líčení a navrhování kostýmů – letošní Halloween však potřebovala udělat několik změn. "Tentokrát mi pomáhal jiný tým, protože je to úplně jiný druh kostýmu, takže jsem potřebovala změnu," prozradila.

Klepněte pro větší obrázek

Heidi na Instagramu nejprve sdílela zvláštního tvora s velkým mozkem v rudé kápi. Z toho se ale nakonec vyklubal nádherný páv. Kostým je opravdu neskutečný, součástí jsou totiž další lidé, kteří vytvořili tělo a peří páva. 

Úplně prvním kostýmem Heidi Klum bylo děvčátko z hor v tradičním německém kroji dirndl – pojatém ale trochu jinak.

Klepněte pro větší obrázek

Jeden z šílených kostýmů předvedla loni, když se změnila v červa na háčku. V maskérně strávila mnoho hodin, ale výsledek byl ohromující. Její manžel Tom Kaulitz doprovázel modelku ve strašidelném rybářském kostýmu, s prutem a vlascem připevněnými k manželce. Heidi odpovídala na dotazy novinářů jako správný červ vleže. 

V roce 2019 představila svůj dosud nejděsivější kostým: mimozemský vědecký experiment, který se nepovedl. Modelka dokumentovala mnohahodinové líčení na Instagramu a před velkým odhalením nechávala své fanoušky hádat. Podívejte se sami.

V roce 2018 matka čtyř dětí předvedla jeden ze svých dalších šokujících vzhledů, když se pomocí dokonalých protéz proměnila ve Fionu ze Shreka. Na svůj večírek přijela v kočáře ve tvaru cibule s partnerem Tomem Kaulitzem, který byl za Shreka. Na důkaz své oddanosti všemu halloweenskému měli dokonce kočárek plný malých zlobrů.

Strašidelnou písní Thriller od Michaela Jacksona se inspirovala v roce 2017, když se stala strašným vlkodlakem, a s partou mrtvol nacvičila dokonce složitou taneční choreografii. 

Na pitevním stole se dvěma zakrvácenými lékaři se nechala Heidi přivézt v roce 2011 na večírek v Las Vegas. Mrtvola stažená z kůže se řadí mezi ty nenáročnější kostýmy. Podívejte se na video z velkého entrée.

Na dalším večírku v New Yorku zapojila do převleku i tehdejšího manžela Seala. Oba dorazili v kostýmu primátů. Heidi byla oděná v umělé kožešině, s umělými prsy a ohromujícím make-upem. Nutno říct, že oba kostýmy vypadaly velmi realisticky, což umožnilo pořídit několik vtipných momentek z večírku, na nichž se opice líbají. Vtipně působí i fotka, na níž se Seal snaží v kostýmu zkontrolovat svůj mobilní telefon.

Supermodelka se v minulosti převlékla do různých kostýmů od Lady Godivy přes Kleopatru, Betty Boop až po havrana či robota, a tak nás v nejstrašidelnějším období roku nepřestává napínat. Označení královna Halloweenu si bezesporu zaslouží.

Prohlédněte si ve fotogalerii v úvodu článku ty nejlepší halloweenské kostýmy Heidi Klum v průběhu let.

Video: Měla Heidi Klum spodní díl plavek, nebo ne?

Témata: Instagram, dekorace, Halloween, Leni Klum, Heidi Klum, dýně, Michael Jackson, Seal, čarodějnice, Kostým, Las Vegas, proměna, Podzimní trendy, Heidi Klumová, Heidi, Shrek, Marie Claire, Sports Illustrated, Převlek, Německo, Vogue, Červ, Amerika, Kleopatra, Královna