Maminka.czSlavné maminky

Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?

redakce 12.  6.  2020
Herečka a tanečnice Kristýna Boková je těhotná. Svoje třetí dítě čeká s manželem Lukasem, který je napůl Řek. Kristýna má již patnáctiletého syna Šimona, jeho otcem je herec Pavel Liška. Se současným mužem Lukasem má pětiletou dceru Annu Sophii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kristýna Boková si svoje soukromí velmi chrání a ani ona, ani její současný muž Lukas se moc často na veřejnosti neobjevují. Snad jen na premiérách filmu. A do kin právě vstupuje nový film Bourák, kde Kristýna hraje jednu z hlavních rolí. 

O svém třetím těhotenství herečka promluvila v časopise Vlasta. Svěřila se, že nevyšlo hned napoprvé, ale prošla si bolestivou zkušeností, potratem: "Že jsem těhotná, jsem zjistila na konci druhé části natáčení Bouráka. Necítila jsem se dobře, a tak jsem zašla k doktorovi, který zjistil, že jsem v osmém týdnu. Měla jsem radost, třetí dítě jsem si přála, ale po pár týdnech se ukázalo, že se jedná o takzvané zamlklé těhotenství. Pro mě něco nepředstavitelného, protože už jsem měla dvě zdravé děti a mateřství jsem vnímala jako něco automatického," řekla otevřeně v rozhovoru.  

Veronika Arichteva potvrdila těhotenství: "Bude prdel," napsala

Přiznala, že dostala lekci a zároveň pochopila, jak funguje ženské tělo: "Byla
jsem v nepohodě a vyčerpaná, což nebyly zrovna ideální podmínky pro zdravý vývoj miminka, a tak tělo řeklo stop," svěřila se v časopise Vlasta. 

Kristýna říká, že nejvíc jí pomohlo, že o tom začala mluvit, což zafungovalo jako terapie: "Zjistila jsem, že to bohužel není nic neobvyklého a že některé ženy potrat prožívají opakovaně. Trochu jsem se zastyděla. A taky pomohlo to, že jsem pak opět otěhotněla," přiznává.

Jestli se jim s manželem narodí holčička, nebo chlapeček, Kristýna neprozradila. Ani termín porodu není jasný, ovšem herečka už má vidět bříško. Jedno přání přece jen má: "Já bych si hlavně přála, aby se mi do třetice narodilo dítě, které hodně jí a hodně spí. To jsem zatím nezažila," říká v rozhovoru.

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Premiéra, Lukas, Pavel Liška, Kristýna Boková, Herečka, Děti, Krist, Bourák, Kris
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Maminka roku 2022: Mateřství je mým smyslem života. Mí sledující mě považují za zkušenou, říká "maminka čtyř loupežníků"
Maminka roku 2022
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Rychlá zeleninová polévka s krupičkou. Uvaříte ji za deset minut a děti si ji zamilují
redakce
Recepty
Maminka roku 2022: Má handicapovanou dceru a sama bojuje s rakovinou prsu. Jak to maminka Magda zvládá?
Peluhová Adéla
Maminka roku 2022
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky