Maminka.czKuriozita

Kuriozita: Osmnáctiměsíční batole vypadá stejně jako jeho tříletá sestra. "Každý měsíc kupuji nové boty," říká maminka

Dita Mrázková 2.  7.  2023
Rčení "roste jako z vody" má nový rozměr. Alespoň v rodině mladého páru, který pořád nemůže uvěřit tomu, že jejich rok a půl stará dcerka nejenže přerostla starší sestru, ale i dokáže věci, které bývají pro její vrstevníky často ještě tabu. Přesvědčte se sami.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Clara a její partner Thomas jsou sice oba vysocí, že ale jejich teprve rok a půl stará dcerka přeroste svou tříletou sestru, to zaskočilo oba. A nejen to. Malá Magnolia si ve svém věku dokáže vyčistit zoubky nebo si sama otevřít dveře. Její táta si dělá legraci, že pokud bude růst podobným tempem, může jednou dobýt basketbalovou ženskou národní ligu WNBA.

VIDEO: Co má umět dítě v 15 měsících? 

Přestože Magnolia přerostla svou starší sestru, podle slov lékaře nejde o žádnou kuriozitu. "Pediatr říká, že malá roste přesně tak, jak potřebuje, že to nemá nic společného s tím, co jí nebo dělá, ale že je to čistě genetické," řekla devatenáctiletá maminka na adresu své mladší dcerky pro Caters News.

Zatímco o oblečení se může holčička dělit se svou starší sestrou, skutečný problém jsou botičky. "Boty musím kvůli neustálé změně velikosti kupovat Magnolii každý měsíc," postěžovala si Clara.

Uklidňujete se, že vaše batole z těch faldíků vyroste? Podle odborníků tohle tvrzení neplatí

Rodiče dívenky jsou ohromeni nejen její velikostí, ale i bohatou slovní zásobou. Magnolia totiž dokáže mluvit v krátkých větách. Clara prozradila, že i jejich starší dcerka začala mluvit velmi brzy.

"Je radost s Magnolií být. Pozdraví každého člověka, kterého ve městě potkáme, a s každým se chce objímat. Znát ji znamená milovat ji. Jsme za ni i za její sestru nesmírně vděční," nechali se slyšet rodiče.

Témata: Děti, Rodina, Batole, Kuriozita, Dcera, Rodiče, Zajímavosti, matka a dcera, Psychomotorický vývoj, Vývoj, Sestra, Boty, Maminka, Dcerka, Stará sestra

Video