Maminka.czKuriozita

Kuriozita týdne: Jemu je 26, jí 63 a netrpělivě očekávají první dítě! Láska nezná hranic, říká zamilovaný manželský pár

Dita Mrázková 24.  6.  2024
On se na svého prvního potomka teprve těší, ona je už sedminásobnou mámou. Její děti ji ale za lásku s mužem, který je mladší o 37 let, odsoudily. Manželé i tak zatoužili rodinu rozšířit o společného potomka. A především bojovat s předsudky, se kterými se setkávají dnes a denně.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Láska na první pohled. Tak popisuje první setkání s osudovou ženou šestadvacetiletý Quaran McCain. Svou milou Cheryl poznal, když mu bylo patnáct a oba pracovali v bistru s rychlým občerstvením. 

VIDEO: PODCAST MAMINKA: VYŠETŘENÍ PŘI TĚHOTENSTVÍ

I když se jejich cesty na čas rozešly, osud je svedl znovu dohromady, a to o osm let později na čerpací stanici, kde se po letech znovu potkali. Už po společně stráveném týdnu se mladík Cheryl vyznal ze svých citů a pár spolu začal chodit. V září roku 2021 si řekli své ano.

Klepněte pro větší obrázek

Navzdory jejich štěstí však Cheryl přišla o část své rodiny. Její děti z předchozích vztahů totiž se sňatkem s mladým mužem nesouhlasily. 

„Mám sedm dětí, ale vídám se jen s jedním z nich. Ostatní náš vztah s Quaranem nepodporují. Děti byly celý můj život, ale když jsem se chtěla vdát, nikdo mě v tom nepodpořil. Mám osmnáct vnoučat a vídám jen tři z nich. Bolí mě to, a to hodně,“ nechala se slyšet Cheryl.

Přesto, nebo možná právě proto, se manželé rozhodli založit vlastní šťastnou rodinu. Když Cheryl sdílela video se snímkem z ultrazvuku, na kterém byl jasně vidět plod, sledující si na moment mysleli, že v očekávání je Cheryl. Ta ale všechny ubezpečila, že se se svým mužem rozhodli pro náhradní mateřství.

Klepněte pro větší obrázek

A jaké byly reakce nastávajících rodičů? „Byl to úžasný pocit, když jsme se dozvěděli, že budeme mít dítě. Založíme si vlastní rodinu. Jsem teď nejšťastnější, co jsem kdy byla. Udělá to naši rodinu mnohem spokojenější, naše dítě budeme bezpodmínečně milovat,“ řekla Cheryl.

Quaran pro změnu neskrýval dojetí. „Plakal jsem radostí, když jsem to zjistil. Bude to moje úplně první dítě. Nikdy jsem necítil takovou lásku, kromě doby, kdy jsem se oženil. Holčička nebo chlapeček, na tom nezáleží. Čekáme miminko a začínáme náš společný život. I když Cheryl nebude biologickou matkou, krev z vás rodinu stejně neudělá. Ona bude tou nejlepší mámou. Láska nezná hranic!"

„Továrna“ na děti: Náhradní máma porodila za třináct let 10 dětí včetně tří vlastních. Na cestě je jedenácté!
Témata: Těhotenství, Porod, Láska a vztahy, Rodina a vztahy, Rodina, Rodičovství, Emoce, Kuriozita, náhradní mateřství, věkový rozdíl, manželka, Máma, Manželský pár, Potomek, Láska, Děti, Společný potomek