Maminka.czKuriozita

Kuriozita týdne: Válka mezi mámou a tchyní intrikánkou. Obvinění ze zneužívání, policie i sociálka v domě. Co se stalo?

Dita Mrázková 20.  5.  2024
Příběh mladé maminky, která zveřejnila otřesnou zkušenost se záludnou tchyní, je jako vystřižený z hollywoodského thrilleru. Jenže šťastný konec se v tomto případě bohužel nekoná...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Vztahy snach a tchyní – o nich by se mohly napsat stovky příběhů. Některé z nás mají to štěstí a s „druhou“ babičkou vycházejí skvěle, ve všech případech to ale skutečně platit nemusí. Své o tom ví i dvojnásobná maminka Beth, která se rozhodla zveřejnit opravdu drsnou zkušenost s matkou svého bývalého partnera, který je otcem jejich dětí.

VIDEO: BÝVALÁ TCHYNĚ AGÁTY HANYCHOVÉ DANA BATULKOVÁ: CHCI JEN VIDĚT VNOUČATA

Na TikToku popsala situaci, kdy zjistila, že tchyně instruovala děti, aby své mámě lhaly a „dělaly záludné věci“ za jejími zády. Když Beth ženu konfrontovala a pohrozila jí, že nějakou dobu svá vnoučata kvůli pomluvám neuvidí, ta se namísto omluvy rozhodla přijít s ještě tvrdším úderem.

„Takže včera ke mně domů přijela sociálka a policie,“ začala Beth popisovat hororový zážitek v emotivním videu. Babička, která se nechtěla smířit se zákazem kontaktu s vnoučaty, se pro změnu spojila s úřady a svou exsnachu obvinila ze sexuálního zneužívání. Beth, která nežije s jejím synem, si našla partnera a právě ten byl ze zneužití obviněn. Muž mimochodem spolupracuje s nadací Make-A-Wish Foundation, která pomáhá plnit přání dětem s vážným onemocněním…

A co víc, Beth měla jeho „řádění“ natáčet na video. Cílem podle jejích slov bylo, aby jí děti byly odebrány a předány do péče babičky. Jenže ta ve svém intrikánském plánu naštěstí udělala „chybu“. V sérii textových zpráv, které své bývalé snaše poslala, zřejmě v zápalu emocí opakovaně vyhrožovala, že se na ni chystá podat trestní oznámení a že se nebojí vymyslet ty nejhorší lži. Což se i stalo, protože policii kromě zneužití řekla i to, že Beth a její pětasedmdesátiletá babička měly děti bít. To se Beth dotklo ze všeho nejvíc. Na videu přiznává i trauma dětí z návštěvy policie.

Biologický otec překvapil

Po prošetření celé kauzy nakonec policie doporučila Beth, aby na ženu sama podala trestní oznámení za šíření pomluv a vyhrožování. 

A co na to biologický otec a syn obviněné ženy? Překvapivě se postavil na stranu bývalé partnerky a úřadům potvrdil, že jeho matka je doslova šílená. O Beth řekl, že je rozhodně způsobilá a milující matka a že nevidí důvod, aby jí děti byly odebrány.

Smutným důvodem, proč babička spustila tak šílenou odplatu, bylo podle mínění Beth to, že na tom nebyla finančně moc dobře. Myslela si, že dostane vnoučata do své péče a přilepší si dávkami od státu. Jedno z dětí totiž trpí cystickou fibrózou a žena si zřejmě myslela, že Beth dostává speciální dávky. Ta to však popřela.

Celého případu se ujal právník, díky němuž soud vydal zákaz styku babičky s vnoučaty.
Ta byla navíc obviněna i z šíření pomluv a vyhrožování.
Tady se nabízí jedno moudré rčení. Kdo chce kam… 

Tchyně zkazila mladým gender reveal party za 200 tisíc. Spustila požární alarm a s ledovým klidem pozorovala následky
Témata: Děti, Příběhy, Mateřství, Rodina, Rodina a vztahy, Psychika, Rodičovství, Kuriozita, Rodiče, Babička, Emoce, TikTok, vztek, Kritika, policie, obvinění, Tchyně, tchýně, Vnoučata, Vnouče, Máma, Sociálka, Zneužívání, Thriller, Beth