Maminka.czKuriozita

Kuriozita týdne: Vaše dítě není křeček, obvinili lidé mámu, která své čtyřleté dceři instalovala do postýlky pítko s vodou

Dita Mrázková 15.  5.  2024
Tahle máma se s tím nemaže. Na sociální sítí inspiruje ostatní rodiče různými vychytávkami pro děti. Co na tom, že sklízí víc kritických komentářů než pochval. Přesvědčte se sami – zkusili byste jeden z jejích tipů i na vlastních dětech?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lisa Flom je dvojnásobná maminka, která ráda sdílí střípky ze svého rodinného života. Když nedávno na sociální síti zveřejnila video, jak své čtyřleté dcerce instaluje k postýlce skleněný dávkovač vody, netušila, jak obrovská vlna zájmu se strhne.

VIDEO: JAK POZNÁTE DEHYDRATACI? TEKUTINY JE NUTNÉ DOPLNIT VČAS

Lisa si postěžovala, že se její dcerka v noci občas budí žízní, a tak ji napadla vychytávka, pomocí které má holčička k dispozici pití po celou noc. Dcerka ochotně ukazuje, jak je šťastná, když si může „sosnout“ a pak pokračovat ve spaní. „Vodu má po ruce vždy, když potřebuje. Tohle je věc, kterou bych si přála vědět jako prvorodička,“ napsala k videu, které jen na TikToku vidělo téměř 20 milionů lidí.

Jenže někteří měli, jak už to tak na sítích bývá, spoustu výhrad a zaručených názorů, jak špatná tahle vymoženost je. Jedni kritizovali, že jde o dávkovač pro morčata a křečky, dalším se nepozdávaly jiné věci. 

„Proč nepoužíváte obyčejný hrneček? Vždyť si v noci může rozespalá vypíchnout oko?!“ napsala jedna z rozhořčených sledujících. 

„Když chceš křečka, ale máš dítě…“ shrnul další sledující.

Lisu to ale neodradilo a na Instagramu dál sdílí své zaručené mateřské postřehy. Jedním z posledních bylo i krátké video, kde rozbaluje polotovar v podobě mini pizzy, kečupu a nastrouhaného sýra s komentářem: „Jak to, že o tomhle vím až teď?“ Na dalším pak instalovala pro změnu mladšímu potomkovi k jídelní židličce talíř s jídlem pomocí ručního svěráku, který nebezpečně čouhá naproti dítěti.
Hádejte, jakou odezvu asi sklidila od ostatních rodičů…

Dvanáctinásobná máma schytala kritiku za to, že svým dětem připravuje jídlo v bazénku. Co vzkázali její fanoušci?
Témata: Děti, Příběhy, Rodina, Mateřství, Sociální sítě, Kuriozita, Zajímavosti, Rodičovství, Instagram, Rodiče, Emoce, TikTok, Odvaha, Pitný režim, Vychytávka, Máma, Pítko, Křeček, Postýlka, Ostatní rodič, Komentář, Čtyřletá dcera