Květnová Mateřídouška právě v prodeji!

Simona Procházková 12.  5.  2021
Květnová Mateřídouška s oblíbenou hrou Minecraft na titulní straně děti nejen pobaví, ale i chytře zabaví. Všem milovníkům kostičkového světa odtajní, co si na ně svět Minecraftu připravil za nové vychytávky. A že je na co se těšit!

Znáte geocaching? Víte, co znamená, když někdo hledá kešku? Že ne? Mateřídouška vám to prozradí! Tahle super venkovní hra bude totiž zaručeně bavit celou rodinu. Navíc se i váš rodinný tým může stát zakladatelem vlastních kešek.   

Ani v květnové Mateřídoušce nechybí pokus na doma. S dětmi si vyrobíte mořský příboj a ukážete si pak ještě další tři pokusy s vodou a olejem.  

V dalším dílu seriálu Cesta kolem světa se vypravíte do Mexika a v zábavném luštění nakouknete do světa Mayů. Nakonec si s Dášou a Matesem připravíte úžasné avokádové guacamole.

Maskoti Ludva s Ednou vezmou děti na průzkumnou výpravu na Mars. Společně prozkoumají vozítko Perseverance, doslova ho s Ludvou a Ednou rozeberou na jednotlivé součástky. Věděli jste, že jedna z nich pochází z české firmy?

Součástí květnového vydání Mateřídoušky je i další sběratelská knížečka s únikovkou, návod na origami skládačku žáby, kterou děti mohou dokonce naučit sami skákat, a samozřejmě i populární anglicko-český komiks. Jaká se děti s Cukříkem Cypriánem naučí tentokrát nová slovíčka? 

Je toho ale mnohem víc. Tak utíkejte pro květnovou Mateřídoušku a můžete se o tom s dětmi přesvědčit na vlastní oči!

Mateřídoušku kupujte s dopravou zdarma ZDE.

Květnové Sluníčko s detektivkou pro nejmenší a návodem na neviditelný inkoust
Jarní tvoření, které zvládnete i s těmi nejmenšími. Vyrobte si skřítka nebo vílu!
Láká vás malování na kameny? Tady máte vše, co potřebujete vědět!


 

Témata: Mateřídouška, Školák, Rodina, Naše tipy, Tvoření, Tipy na čtení, příroda, Výtvarné aktivity, Titulní strana, Prodej, Mars, Milovník, Ludva, Oblíbená hra, Guacamole, Cukřík Cyprián, Děti, Mexiko, Vychytávka, Zakladatel, Minecraft, Origami, Edna, Dáša, May
Mohlo by vás zajímat
Tyhle projevy chování u dětí nikdy neignorujte. Co s nimi?
Procházková Simona
Výchova
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod