Maminka.czTesty a kvízy

KVÍZ: Jak dobře znáte animované hrdiny, které zbožňují vaše děti?

Simona Procházková 25.  10.  2023
Sledujete s dětmi jejich oblíbené animáky? Máte přehled, kteří kreslení hrdinové vládnou srdcím vašich ratolestí? Otestujte se a zjistěte, kolik toho víte o medvídkovi Pú, princezně Sofii nebo roztomilém sněhulákovi z Ledového království.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Animované pohádky a dobrodružné příběhy děti zbožňují. Ve světě kouzel a fantazie se totiž cítí jako doma, protože jim dává prostor pro jejich vlastní představivost. Spousta z nás vyrůstala na večerníčcích a dodnes nostalgicky vzpomínáme na Boba a Bobka, Rumcajse, Rákosníčka, kocoura Mikeše, Toma a Jerryho nebo Maxipsa Fíka. Naše děti zase nedají dopustit na prasátko Peppu, medvídka Pú, princezny Elsu a Annu z Ledového království, Bleska s Burákem, Nema s Dory či psí záchranáře z Tlapkové patroly.

Zkuste si udělat náš kvíz, zjistíte, jak jste na tom se zbožňovanými animovanými hrdiny svých ratolestí. Kterého máte nejraději? Pobavíte se.

Témata: Testy a kvízy, zábava, filmy, Elsa, Disney, princezna, animák, Medvídek, Kreslení, Peppu, Ledové království, Tom a Jerry, Nemo, Mikeš, Rumcajs, Maxipes Fík, Rákosníček, Dora, Bobek, Anna, Bob, Hrdina, Sněhulák, Kvíz, Ratolest