Maminka.czTesty a kvízy

KVÍZ: Jak dobře znáte Tlapkovou patrolu? Vyzkoušejte s dětmi náš test

Andrea Machajdíková 21.  9.  2023
Do kin míří nový film Tlapková patrola, tentokrát s podtitulem Ve velkofilmu. Předchozí film z roku 2021 měl obrovský úspěch, a navázal tak na celosvětový seriálový fenomén. Jak dobře znají právě vaše děti partu odvážných pejsků? Udělejte si společně náš „tlapkvíz“.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Tlapková patrola je kanadský animovaný televizní seriál, který měl premiéru již před deseti lety na kanadském televizním kanále TVOKids a současně také na americkém kanále Nickelodeon. U nás mohou děti seriál sledovat na České televizi, konkrétně na dětském programu Déčko, nebo na novácké placené platformě Voyo.

V každém příběhu hraje hlavní roli malý chlapec Ryder, který vede partu pátracích a záchranářských pejsků. Společně pomáhají obyvatelům Adventure Bay v nesnázích. Každý z pejsků má speciální dovednost. Jeden je například hasič, další policista nebo třeba pilot.

Kromě seriálu, který má dnes už 10. sérii a neuvěřitelných 231 dílů, vyšlo i několik filmů. Další film bude mít premiéru v kinech už 28. září. Za zmínku rozhodně stojí i to, že letos si Tlapková patrola vysloužila první spin-off, který si vybral jako hlavního hrdinu buldoka Rubbla. Seriál se jmenuje Rubble a jeho parta. Odvážný buldok, který je nejlepším stavitelem v okolí, buduje se svým týmem nové město, aby se v něm jeho obyvatelům žilo co nejlépe.

ANKETA: Jak dobře znáte seriál Tlapková patrola?

VIDEO: Pejsek z Tlapkové patroly jako vzdělávací hračka

Témata: Děti, Testy a kvízy, Pohádky, Seriál, tlapková patrola, film, Premiéra, kino, Televize, Česká televize, Pejsek, Ryder, Velkofilm, Kvíz, Televize na Heureka.cz

Video