Maminka.czTesty a kvízy

KVÍZ: Kontroverzní výchova podle celebrit. Poznáte, které slavné maminky mají tyto netradiční rodičovské zvyky? Otestujte se!

Vanda Stöckbauerová 9.  8.  2023
Rodičovství a výchova dětí je náročná disciplína, což dobře vědí i slavné mámy. Některé se uchylují k striktním zákazům, jiné volí spíš liberální přístup. Vybrali jsme pro vás 10 celebrit, které využívají unikátní rodičovské metody. Otestujte se, jestli poznáte, kdo je praktikuje.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Výchova dětí je věčným tématem maminek a každá rodina volí svůj vlastní přístup. Stejně tak je to i ve světě celebrit. Některé slavné mámy se čas od času podělí o své výchovné tipy a triky. A fanoušci pak jen žasnou. Některé přístupy a zvyky jsou zábavné a inspirativní, jiné poněkud bizarní. Třeba předžvýkávání potravy v ústech nebo používání plenek u pětiletého dítěte. Udělejte si kvíz a otestujte se, jestli poznáte, kdo jednotlivé metody praktikuje. 

VIDEO:  Houdová o svém životě: Já i děti jsme vegani, stará se o mě Bůh a škodlivé kampaně nefotím!

Kvíz: Znáte jména dětí celebrit? Otestujte se!
Témata: Slavné maminky, Testy a kvízy, Výchova, Celebrity, Máma, Metoda, Kvíz, Náročná disciplína, Zvyk, Výchova dětí, Houdová, Přístup, Maminka
Mohlo by vás zajímat