Léčení a osvěžení na jednom místě – v Hajdúszoboszló

Přišel ten správný čas, abyste i Vy navštívili maďarské lázeňské město Hajdúszoboszló! Zimní měsíce jsou ideálním obdobím ke koupání v termálních bazénech, k léčbě bolavých svalů i kloubů a k rozmazlování těla i duše pomocí příjemných wellness procedur. K tomu všemu Vám městečko nabízí navíc útulnou atmosféru a pestré zábavné programy.
Komerční článek
14. 12. 2015

Osvěžení

I v zimních měsících potřebujeme uvolnění a odpočinek. Pobyt v Hajdúszoboszló nabízí komplexní balíčky léčebných a wellness služeb, širokou škálu vynikajících hotelů a veselé zábavné programy. Hajdúszoboszló je i v zimním období perfektním cílem pro celou rodinu, vždyť moderní kryté lázeňské středisko a aquapark zajistí všem bezstarostné koupání, sportovní vyžití, wellness služby a skvělé programy.

Náš tip: masáž Pindasweda je skutečnou energetickou bombou pro tělo i duši, vyzkoušejte ji ve wellness oddělení lázeňského střediska Aqua-Palace!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zimní svátky

O Vánocích se v hotelích postarají o sváteční atmosféru nejen ozdobené stromečky, ale také perfektní služby a řada pečlivě připravených programových překvapení. Zážitky v Hajdúszoboszló = zábava + odpočinek + skvělá gastronomie.

Konec roku je obzvlášť zajímavý, na Silvestra nemůže chybět „Silvestrovské rozloučení se starým rokem“, večerní představení žongléra s ohněm a tradiční ohňostroj pod širým nebem. Místní hotely a restaurace nabízejí rozmanité silvestrovské programy a veselou zábavu. Rezervujte si včas svůj pobyt – těšíme se na Vás.

Náš tip: Pokud nevíte, čím překvapit pod stromečkem, darujte zážitky a rozptýlení v Hajdúszoboszló, vyberte si z nabídek na našich webových stránkách!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Léčebné kúry

První měsíce nového roku jsou ideální pro pobytové léčebné kúry. Léčebné lázně v Hajdúszoboszló nabízejí procedury pro různá onemocnění jako jsou: osteoporóza, bolesti v oblasti bederní páteře, problémy oběhového systému, ale také stres. Typická léčebná kúra zahrnuje 18 procedur, lze si však vybrat jiné kúry na 7, 14 a 21 dní, které obvykle obsahují i některé služby zdarma, jako např. vstup do lázní nebo sauny. Léčivá voda v Hajdúszoboszló má jedinečné složení a používá se při všech kúrách.

Náš tip: Pokud si vyberete balíček na min. 4 dny, denně 4 ošetření v léčebných lázních Hajdúszoboszló, obdržíte nedělní vstupenku do lázní zdarma.

hajduszoboszlo.hu/cs/

Mohlo by vás zajímat
Serena se inspirovala Demi Moor. Které další slavné ženy se v těhotenství odhalily?
Jaký dárek za vysvědčení? Děti potěší maličkost nebo návštěva cukrárny
Dvouletá holčička trpí alzheimerem. Zapomene vše, co se naučila
Krvácíte po sexu? Pozor, může to mít vážné důvody!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu